6 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Piłkarze Anglii protestują przed meczem z Iranem

The drużyna Anglii Był pierwszym, który zaprotestował podczas Mistrzostwa Świata Z Katar 2022. Przed meczem z Iranuodpowiadający 1. z Grupa Bgracze „Trzy lwy” Uklęknęli przed rozpoczęciem meczu.

Było to między innymi żądaniem angielskich graczy Harry’ego Kane’adalej od ostrogi A kapitan drużyny narodowej nosi wielokolorową bransoletkę inicjatywy 'jedna miłość’poprzez które zamierzają zwrócić uwagę na skargi w Katar.

Song of the TV Azteca World Cup Sports Channel | Sebastian Jatra

Jednakże Unia Anglii To ona zażądała usunięcia godła ze względu na grożące mu kary.

poza tym FIFA Był odpowiedzialny za dezaktywację pierwszej próby zbiorowego gestu na rzecz włączenia, informując, że na drużyny, których kapitanowie zamierzali nosić bransoletkę, nałożono kary sportowe. „jedna miłość”w przypadku Niderlandów, Anglii, Niemiec, Danii, Szwajcarii i Walii.

Możesz być zainteresowany:

Ogromny szok! Była to pierwsza kontuzja na mundialu w Katarze w 2022 roku

Protestowali także irańscy piłkarze

Podczas imprezy przedmeczowej faza grupowa Z Katar 2022piłkarze Iranu Nie odśpiewali hymnu narodowego na znak protestu przeciwko opresji w kraju.

Protesty zawodników i kibiców skierowane są w stronę Nizama Iranu Zabić Amini22-latka, która została aresztowana i źle traktowana przez policję we wrześniu po tym, jak zlekceważyła irański strój, nie nosząc prawidłowo chusty na głowie.

Był trenerem drużyny Reprezentacja Iranui Carlosa QueirozaPowiedział, że jego gracze mogą protestować, jeśli chcą, i zrobili to przed rozpoczęciem meczu. Podczas gdy zawodnicy nie śpiewali, irańscy kibice oklaskiwali ich zawodników.

Możesz być zainteresowany:

Ochoa broni miejsca Jimeneza w reprezentacji Meksyku

READ  Donoszą, że Maribel Dominguez została zwolniona z trio kobiet U-20 za „poważną niezdyscyplinę”.