29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Piłkarz Atlas zawieszony na 4 lata za doping;  WADA praktycznie kończy karierę – Fox Sports

Piłkarz Atlas zawieszony na 4 lata za doping; WADA praktycznie kończy karierę – Fox Sports

Z ostatniej chwili W meksykańskim futbolu to ma wpływ Klub Atlasagdzie potwierdzono, że A Bardzo surowa kara dla piłkarza Editarth OrtegiOpuścił młodzieżową drużynę Rogginigros i od tego momentu musi na jakiś czas przestać grać zawodowo Sprawa dopingowa.

Kara Editarth Ortegi: Ile lat nie grał?

Potwierdzono informację Fox Sports Z ludźmi z Rojinegro Club, którzy EditEarth Ortega została wyłączona Wcześniej trenować profesjonalną piłkę nożną Następne cztery lataDzieje się tak po decyzji Światowej Agencji Antydopingowej (WADA, jej skrót w języku angielskim).

Sterydy Edith Ortega: jakiej substancji użył?

Prezes Atlasu José Riestra od początku roku informował, że młody sportowiec został poinformowany o negatywnym wyniku analiz w związku z obecnością… Zakazana substancja Pod kontrolą, jego efekt jest Zwiększ masę mięśniową.

Ortega od stycznia jest oddzielony od AtlasuMiało to miejsce tuż przed rozpoczęciem ostatniej sesji w 2023 r., kiedy Światowa Agencja Antydopingowa (WADA) ostrzegła o naruszeniach podczas testu antydopingowego. Po ośmiu miesiącach W Edyairth potwierdzono dopingktóry w wieku 27 lat praktycznie żegna się z karierą zawodnika na najwyższym poziomie.

Kim jest Editarth Ortega del Atlas?

Urodził się w Jalisco w styczniu 1997 r Pomocnik Atlasa zadebiutował w najwyższej klasie rozgrywkowej 18 marca 2018 roku Stawiając czoła wymarłym rekinom rudym z Veracruz iw turnieju Clausura osiągnął swój jedyny cel Dwa gole w skrajnym koleJeden przeciwko Chivasowi w Clásico Tapatio, a drugi przeciwko Santos Laguna.

Nie udało mu się jednak zadomowić się na stałe w pierwszym zespole Lisów W Aperturze 2022 rozegrał 8 meczówTo jego ostatni aktywny turniej do czasu usunięcia go z drużyny na początku stycznia 2023 roku z powodu wspomnianego problemu dopingowego.