24 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pierwszy skład Cruz Azul zmierza na Clausurę 2023. El Potro niczego nie uratował

Pierwszy skład Cruz Azul zmierza na Clausurę 2023. El Potro niczego nie uratował

Raula Gutierreza zdumiony harmonogramem startów. W swoim pierwszym pojedynku przygotowawczym trener wykorzystał kilku kluczowych zawodników

© Niebieski Krzyż na TwitterzeCruz Azul staje przed pierwszym pojedynkiem przygotowawczym przed Clausurą 2023

ten śr Cruz Azul mierzy się z Club Cancunktóry oznaczał pierwszy pojedynek przygotowawczy do Maszyna zmierzać do koniec 2023 r. Pojedynek pozwala trenerowi jasny niebieski Raula Gutierreza Obserwacja kondycji fizycznej – w niektórych przypadkach piłki nożnej – swoich zawodników, zwłaszcza tych niedawno przyjętych, z myślą o wyjeździe Sporządzanie tabeli startowej zostanie przedstawiony w Nadchodzący turniej Liga MX.

I bez zbędnych ceregieli, wbrew temu, co można by przypuszczać, źrebię Gutierrez Korzystał z wielu graczy, z których korzystał Debiutanci w ostatnim turniejuale od razu wysłał zawodników na boisko Dwa wzmocnienia – Jak dotąd jedyni funkcjonariusze – którzy przybyli Niebieski krzyż na obecnym rynku.

I tak dalej, Niebieski krzyż Wskoczył w pole Andresa Quintana Roo, z następującym ustawieniem: w bramce Jose de Jesus Corona; Pięcioelementowa linia obronna w składzie Rodrigo Huescas, Rafał GuerreroJulio Cesar Dominguez Ramiro Funes Mori i Ignacio Rivero. Alonso Espobosa i Eric Lira W Ramiro Carrera; I wyszli na pierwszy plan Augusto Luti i Gonzalo Carneiro.

Niesamowity asortyment źrebię Gutierrezmając na uwadze, że pojedynek z klubem z Cancun jest Pierwsze przygotowanie co z tym jest nie tak Niebieski krzyżktóry zaczął działać dopiero w zeszłym tygodniu Przed sezonem na plaży. I choć drużyna przystąpiła do pojedynku z dużym obciążeniem fizycznym, Trener nie chce przegapić okazji Aby wysłać wiele przedmiotów, które prawdopodobnie będą startem w następnym turnieju Liga MX.

Oprócz obecności Dwa argentyńskie posiłki: Ramiro Carrera s Augusto Lutipodkreślił obecność w kadrze młodzieżowej Rafał Guerreroktóremu udało się przezwyciężyć kontuzję. Pierwsza diagnoza wydawała się bardziej skomplikowana.

Przyspieszają procesy

Przypomnijmy, że kilka dni temu m.in. Argentyńczyk Ramiro Carrera Przyznał, że nie zdążył jeszcze dogłębnie poznać sprawy Raula Gutierrezazwłaszcza sugestia piłki nożnej z źrebię. „Oczywiście, w miarę upływu dni będziemy się lepiej poznawać, będziemy też z nim rozmawiać; jesteśmy gotowi na cały sztab techniczny” – dodał.

READ  Potencjalny skład Ameryki na mecz z Puebla w trzeciej rundzie Clausury 2023

W tym scenariuszu można to zrozumieć Skład trenera Cruz Azulmimo że miał ponad miesiąc na przygotowanie i pracę nad swoim początkowym stołem propozycja piłki nożnejNie chce przegapić żadnej okazji, by przekazać swoje idee tym, którzy nimi kierują, w poszukiwaniu długo oczekiwanej roli w Nadchodzący turniej Liga MX.

Podobała Ci się nasza notka? Czy miałeś odwagę? Podnieś głos i wyraź siebie! Teraz Vamos Azul umożliwia interakcję z naszymi treściami. Za pośrednictwem Viafora możesz nam powiedzieć, czego chcesz, za pośrednictwem Google, Facebooka lub poczty e-mail. Kompletne, wyselekcjonowane doświadczenie dostosowane do Twoich zainteresowań. Spróbuj!