30 maja, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pierwsze urodziny jako pracownik służby zdrowia w szpitalu

Święta Bożego Narodzenia to zawsze wyjątkowy i wyjątkowy moment, w którym okazują się najbardziej kochające uczucia i solidarność między ludźmi. Okres w roku staje się jeszcze bardziej wyjątkowy, jeśli zarobiłeś po sześciu latach nauki i zdania MIR Po raz pierwszy możliwość przeżycia Świąt będąc zdrowym. Aby zrozumieć to uczucie, Redacción Médica rozmawia z lekarzem rodzinnym z Centrum zdrowia oczu Arturo Związany ze szpitalem Rio Ortega w zachodnim regionie Valladolid (Kastylia i Leon).

„Żyję tym Szczególnie cieszę się, że pracuję nad tym, czego chcę. W tym sensie cieszę się – mówi Daniel Martin, rezydent pierwszego roku, który podkreśla też, że w tych wizytach jest szczególna „satysfakcja”, że pacjenci mniej lub bardziej radzą sobie w pracy i mogą celebrować święta ze swoimi rodziny.

Satysfakcjonujące i wymagające doświadczenie

Spędzenie Świąt Bożego Narodzenia jako pracownik służby zdrowia oznacza dla Martina mieszane uczucia, ponieważ określa to doświadczenie jako „Satysfakcjonujące i jednocześnie stanowiące wyzwanie”. „To satysfakcjonujące, że możesz opiekować się pacjentami, którzy są w trudnej sytuacji i potrzebują pomocy. Jeśli możesz im pomóc, to ulga” – wyjaśnia rezydent pierwszego roku.

Z drugiej strony jest to trudne doświadczenie ze względu na sposób, w jaki pacjenci je przeżywają. „Jest to trudne, ponieważ widać, że mają różne problemy i konflikty osobiste, które nasilają się w tych okresach. Ponadto nie mogą połączyć się z rodzinami, są ludźmi W końcu się dostają i to nie są łatwe chwile. Wyszczególnia Martina, który spędził 24 stycznia robiąc „pół na pół”, czyli pracując i chodząc na obiad z rodziną.

Pierwsze święta bez covidowego nasycenia

dla Po raz pierwszy od 2019 r. Toalety po raz kolejny przeżyją Święta z normalną czynnością opiekuńczą po najgorszych chwilach pandemii Covid-19. Należy pamiętać, że w zeszłym roku, kiedy restrykcje zaczęły być łagodzone, wybuchła epidemia infekcji podczas obiadów w toaletach, co skłoniło niektóre sektory do zastanowienia się, czy toalety mogą uczestniczyć w spotkaniach bożonarodzeniowych, czy też jest to ich obowiązek jako profesjonalistów i nieobecnych na uroczystościach. Coś, co rozwścieczyło niektórych profesjonalistów, którzy retorycznie zastanawiali się, czy oni też Mają prawa lub mogą po prostu pracować.

Kolejnym pozytywnym czynnikiem spędzania Wigilii jako pracownik służby zdrowia w 2022 roku jest to, że możesz zarobić do 1400 € za ratownik medyczny 24 grudnia W szczególności wynagrodzenie różni się w każdej autonomicznej społeczności, ponieważ każdy region ustala określone kwoty dla personelu medycznego z wahaniami do 33 euro za godzinę. I tak najdroższy ratownik medyczny na urlopie okolicznościowym zarabia 59,52 euro za godzinę, a najtańszy 25,82 euro za godzinę, co pomnożone przez 24 godziny daje 1428,48 euro za 619,68 euro.

Chociaż może zawierać dane, dane lub obserwacje pochodzące od instytucji służby zdrowia lub specjalistów, informacje zawarte w Redacción Médica są redagowane i przygotowywane przez dziennikarzy. Zalecamy czytelnikowi skonsultowanie się z pracownikiem służby zdrowia w przypadku jakichkolwiek pytań związanych ze zdrowiem.

READ  Test osobowości, który w zależności od tego, co zobaczysz, ujawni, dlaczego inni ludzie są atrakcyjni | test psychologiczny | mx | jest | my | nnda nnrt | Meksyk