2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pierwsze lądowanie potwierdzone! Ten zawodnik Chivas nie pozostanie w klubie przez 2023

Ekskluzywny

Ten gracz nie jest już w planach Herda na przyszły rok, więc opcja zakupu nie będzie dla niego ważna.

© Jam Media 2021, Jam Media MeksykAtlas vs Chivas – Clausura 2022 Liga BBVA MX Ćwierćfinały

Otwarcie 2022 jest w końcowej fazie, więc Rada Dyrektorów Chivas kierowana przez Ricardo Pelaez Zacząłem nakreślać plany następnego turnieju, gdzie Analizowany jest możliwy wzrost i spadek stadagdzie w folde będzie już potwierdzone wyjście.

W ciągu ostatnich kilku godzin wymieniono kilka nazw ogrzewania pieca do piłki nożnej, z A.Ian Pulido chce wrócić do Flocka, praktycznie wykluczonego piłkarza przez naczelne dowództwo rojiblancos. Inne nazwisko, które wyciekło, to Martín Barragán del Puebla.

jednakże, Źródło potwierdzone Rebaño Pasión Że w obecnym pierwszym zespole jest zawodnik, który nie wejdzie w plany na 2023 r., więc nie dokona ważnej opcji zakupu i Pod koniec tego otwarcia w 2022 roku sprowadzą go z powrotem do jego oryginalnego klubu.

głosować Co sądzisz o przeprowadzce Paulo Yerezera w Chivas?

Co sądzisz o przeprowadzce Paulo Yerezera w Chivas?

745 osób już zagłosowało

Paulo Yrizar przybył do Guadalajary na Mistrzostwa Clausura 2022 Od Dorados do Tapatio, zespół, z którym pokazał dobre występy, a później awansował do pierwszego zespołu, nie miał z nim zbytniej aktywności Dodając tylko 20 minut w tym semestrzewięc wróci do zespołu Sinaloa, właściciela jego wiadomości.

W tej chwili, Napastnik dochodzi do siebie po kontuzji odniesionej w Sub 20 przeciwko tygrysom, Więc nie pojechał na trasę po USA, żeby spotkać się z Cincinnati i Ameryką.

Pół dżemu

Kim są pozostali gracze z jedną nogą poza Chivas?

W Guadalajara znajduje się wiele przedmiotów, które przetrwają ostatni okres ich pobytu w stadzie, takich jak Jesus Molina i Hiram Mir, którzy nie będą rozmawiać o odnowieniu, a ich umowa wygasa w grudniu. Pozostali gracze to Antonio Briceño i Lalo Torres, którzy nie będą częścią planów klubu na kolejny semestr, ale Będzie używany jako karta przetargowa, aby zdobyć posiłki.

Podobała Ci się nasza notatka? Czy jesteś zachęcany? Podnieś głos i wyraź siebie! Teraz Flock Passion umożliwia interakcję z naszymi treściami. Za pośrednictwem Viafory możesz powiedzieć nam, czego chcesz, przez Google, Facebook lub e-mail. Kompletne, zorganizowane doświadczenie dostosowane do Twoich zainteresowań. Spróbuj!

READ  Fox Sports i Marca Claro utrzymają transmisje z Pachuca i Lyonu