29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pierwsza opatentowana szczepionka Digital Metaverse (Real Cure)

Pierwsza opatentowana szczepionka Digital Metaverse (Real Cure)

  • Bhargav Sri Prakash otrzymał od władz USA pierwszy na świecie patent na „szczepionkę cyfrową”.
  • Cyfrowa szczepionka wykorzystuje sztuczną inteligencję do stworzenia repliki osoby do gry w metawersie.
  • W świecie wirtualnym człowiek unika szkodliwych dla zdrowia nawyków, a w wyniku tego treningu neuropoznawczego, Hipotetyczne zachowanie przekłada się na rzeczywistą aplikację.

Indyjski przedsiębiorca i założyciel technologii biomedycznej przyjaciele się ucząA Bhargav Sri Prakash, otrzymałem Pierwszy na świecie patent Od władz USA do cyfrowa szczepionkaplatforma, która zapobiega rzeczywistym problemom zdrowotnym w całym metaverse.

Szczepionki cyfrowe?

The Szczepionki zastosowanie cyfrowe aplikacje przez smartfony, Tabletki i inne podobne urządzenia, aby zaszczepić pozytywne reakcje ludzi poprzez trening neuronowy. Sri Prakash opatentował systemy i metody wykorzystywane w projekcie cyfrowym. Polega na wykorzystaniu sztucznej inteligencji i interweniującej platformy metaverse.

W prostych słowach, Cyfrowa szczepionka wykorzystuje sztuczną inteligencję do stworzenia repliki osoby do gry w metawersie. W wirtualnym świecie człowiek powinien tego unikać niezdrowe nawyki W wyniku tego treningu neuropoznawczego Hipotetyczne zachowanie przekłada się na rzeczywistą aplikację. Dlatego choroby związane ze stylem życia danej osoby leczy się szczepionką cyfrową.

Sri Prakash opisuje to jako kamień milowy w naukowej dziedzinie szczepionek cyfrowych

Wyrażając swoje zadowolenie z tych wiadomości, Sri Prakash opisuje je jako kamień milowy w dziedzinie naukowej szczepionek cyfrowych i przestrzeń kosmiczna Rozpoczęcie innowacji biomedycznych w Indiach. „Platforma ma szerokie zastosowania: może zapobiegać szerokiej gamie chorób, od COVID-19 i grypy po cukrzycę, choroby układu krążenia, wysokie ciśnienie krwi i niektóre rodzaje raka, a nawet choroby poznawcze” – powiedział. Sri Prakash powiedział Times of India.

O jego autorze

To był Bhargav, dawniej z siedzibą w Chennai Junior National Tennis Champion Indii, a nawet reprezentował kraj w międzynarodowych turniejach. Po zdobyciu tytułu licencjata z inżynierii mechanicznej w College of Engineering, Jendy uczęszczała na University of Michigan i ukończyła studia magisterskie z inżynierii samochodowej.

READ  La Jornada - Przekracza rejestrację kandydatów medycznych w UBBJ w Nayarit

Twoja pierwsza firma w Techniki symulacji samochodów Został sprzedany firmie z Detroit, a po sprzedaży swojego drugiego start-upu z grami edukacyjnymi był współzałożycielem funduszu hedgingowego w USA o nazwie Nirmana Capital Partners, LP. Następnie Friends Learn zaczął z wizją poprawy zdrowia dzieci na całym świecie.

Cyfrowe szczepionki Sri Bhargava są obecnie wprowadzane w wybranych szkołach na całym świecie i złożyły wnioski patentowe w Indiach, Europie, Chinach, Australii, Kanadzie i Nowej Zelandii.

Aby uniknąć wątpliwości, czy gry cyfrowe powinny być wykorzystywane do promowania aktywności fizycznej i zdrowej diety, Sri Bhargava mówi:

„Co wyróżnia cyfrowa szczepionka Są składnikami mechanizmu utajonego uczenia się i treningu neuropoznawczego, który może powodować zmiany w poziomie biomarkerów u ludzi, pomagając Styl życia„. Dodaje, że kształtowanie nawyków i zmniejszanie ryzyka chorób.”

„Nie ma większego zapotrzebowania na najnowocześniejsze technologie, takie jak sieci neuronowe, metawersum, NFT, obliczenia neurokognitywne, sztuczna inteligencja i szczepionki, które są etycznie i naukowo wykorzystywane, kierując się zbiorową, cywilizowaną mądrością świata, w celu ochrony zdrowia ludzkości. przyszłość” – napisał Sri Bhargava na LinkedIN.

Powiązane uwagi:

Puerto Vallarta ostrzega o małpiej ospie w Montmar Beach Club

Ministerstwo Zdrowia otwiera wakat z pensją ponad 60 tys. pesos dla dyrektora…

The New York Times: Lekarze na wiejskich obszarach Meksyku leczą gangi…