29 marca, 2024

Piękne zakończenie JOGI: Neymar eksplodował przeciwko sędziemu Ligue 1, gdy zobaczył, że Lucas Paquetá został ostrzeżony po zrobieniu kapelusza taco

Żył tym, a teraz jest rodakiem Lucasem Paquetą.

W zeszłą środę, w pojedynku Ligue 1 pomiędzy Lyonem a Troyes, Lucas Paqueta został skarcony za zrobienie kapelusza taco, który nawet nie wyszedł. OL wygrywał 3-1. A Brazylijczyk, próbując „ująć” więcej sekund z zegara, próbował posunąć się naprzód w tym dziele literackim.

Ten gest nie spodobał się przeciwnej drużynie, doszło do swoistej kłótni i sędzia Stephanie Frappart uznała, że ​​doszło do prowokacji, którą rozwiązano obwiniając członka reprezentacji Brazylii.

Neymar JuniorKto odegrał kluczową rolę w zwycięstwie Paris Saint-Germain (1-2) nad Metzem, dowiedział się, co się stało i nie zawahał się udawać. Mieszając oburzenie, złość i frustrację, 10 z paryskiego klubu powiedział, że z powodu tego rodzaju decyzji sędziowskiej, Joga Bonito się kończy.

Neymar: „Famuso gra pięknie, jeśli się skończy”

„Bardzo smutny ten odcinek. Robię się żółty z powodu przetasowania… Taczka (kapelusz / ostroga do taco) jest zasobem, niezależnie od pola i minuty. W zeszłym roku zdarzyło mi się to. Nie rozumiem dlaczego !!Słynny Joga Bonito się kończy… Ciesz się póki jest czas lub walcz, aby go odzyskać.”

Neymar przesłał wiadomość do swoich relacji na Instagramie.

Wydaje nam się idealne, że Neymar jest karany, gdy przesadza lub udaje, że jest wykorzystywany. Ale nie można karać najbardziej uzdolnionych piłkarzy, którzy wystawiają tego rodzaju zagrania, czy to w minucie 1, czy 90. Nic, absolutnie nic, nie jest nielegalne.

Bezkonkurencyjne dane. Lucas Paqueta strzelił 4 gole w 7 meczach (5 startów) rozegranych we francuskiej Ligue 1. Leon staje się coraz ważniejszy.

Czy wiedziałeś…? Lucas Paqueta i Neymar Jr. są w reprezentacji Brazylii od 2018 roku. Obaj są bardzo ważni na drodze do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze.