25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pięć gmin, które nie zostały jeszcze wysłane do roku podatkowego 2022 – Diario de Querétaro

Gerardo Ángeles Herrera, wiceprzewodniczący Komisji Planowania i Budżetu LX Legislature, ogłosił, że markiz, Caderita de Montes, Arroyo Seco, Colon, Toliman i Amilco de Bonneville to gminy, które nie przedstawiły swoich przepisów dotyczących dochodów na rok podatkowy 2022.

Kilka godzin po terminie dostawy poinformował, że San Juan del Rio zrealizowało dostawę we wtorek rano, podczas gdy zarząd planuje przekazać budżet wydatków na 2022 r. około godziny 15:00.

Angels Herrera wskazała, że ​​termin dla wszystkich gmin upływa 30 listopada i wyjaśniła, że ​​w przypadku niedostarczenia budżetu zostanie rozważony budżet na 2021 r.; Zaznaczył jednak, że nawet jeśli była to ostatnia minuta, wszyscy zgłosili się ze swoimi propozycjami.

„Po odbytym posiedzeniu rady muszą przygotować oficjalny dokument, który zostanie nam przesłany, a ostateczna opinia jest zawsze na ostatnią chwilę, ale modlą się” – powiedział.

Zapytany o możliwość przyznania Autonomicznego Uniwersytetu Queretaro (UAQ) stałej podwyżki 13% rocznie, poseł zauważył, że zapewnienie takiej podwyżki jest „skomplikowane” ze względu na różne warunki ekonomiczne gmin, choć podkreślił że edukacja jest priorytetem dla rządu stanowego.

READ  Czym jest „ciemny genom”, klucz DNA do zrozumienia schizofrenii i choroby afektywnej dwubiegunowej