24 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Philip Stavoy: Stale rozwijająca się bestia wagi ciężkiej w Polsce

Polska nadal jest wylęgarnią jednych z najlepszych europejskich talentów MMA. Jedną z nadchodzących okazji jest 24-letnia waga ciężka Philip Stavoy. Okazja, by wyrobić sobie markę, wspinając się w rankingach Stowie Babilon MMA. Odkąd został zawodowcem w 2017, Stavoy odniósł siedem zwycięstw w nokaucie w ośmiu zwycięstwach w karierze. Stavoy, który świetnie wygląda na każdej wyprawie, ma nadzieję, że utrzyma swoją dominację i szturmem podbije świat.

Znalezienie MMA i stojącej za nim drużyny

Wielu wojowników spotyka się z MMA, gdy odchodzą od monotonnych gier wojennych, takich jak boks i zapasy. Zupełnie inaczej jest w przypadku Stavova. „Właśnie przyszedłem do MMA. Chciałem spróbować czegoś nowego, nowej szkoły, poznać nowych ludzi i nowe zainteresowania ”- powiedział Stavov. MojeMMANnews. Drużyną, która zabrała Stavovi do polskiej wagi ciężkiej i wytrenowała go na jego obecną dominującą pozycję, była Murovana Goslina.

Grupa Murovana Goslina znajduje się w Murovana Goslina, Polska, 150 mil na północny zachód od Lots w zachodniej Polsce. Szczególnie dwóch trenerów prowadzi obecnie karierę przyszłego mistrza. Tymi trenerami byli Mathews Juskovic, Grabbler Wielokrotny Mistrz Europy ADCC i uczestnik Mistrzostw Świata, oraz trener Zawomir Iraqi, odpowiedzialny za produkcję stand-up (boks kickboxing), który trenował mnie fizycznie i psychicznie.

Podnoszenie zespołów

Stavoy rozpoczął karierę w organizacji Slugfest. Slugfest to polska regionalna organizacja MMA z siedzibą w Widku. Organizacja zorganizowała 18 wydarzeń od kwietnia 2014 roku. Pierwsze dwa profesjonalne turnieje MMA Stavoya odbyły się odpowiednio w Slukfest 10 i Slukfest 12. Oba mecze wygrały TKO drugiej rundy. Po bardzo bliskiej porażce w rozdaniu w swoim trzecim profesjonalnym meczu, Stavov wygra kolejne pięć meczów z rzędu. Dwa z nich pojawią się pod największym korporacyjnym sztandarem Babylon MMA. Na Babylon MMA 19 w lutym 2021 Stavov będzie zaangażowany w swój pierwszy poważny test zagrożenia. Kevin Safflerski.

READ  Polska wygrała po 15-minutowej przerwie z powodu deszczu przedmiotów

Cztery miesiące później Stavoy powrócił do działania, aby powrócić na swoje udane drogi. Tym razem jego zadaniem było być najbardziej doświadczonym seniorem w ponad 45 profesjonalnych zawodach, Tony Waldonen .

Dużą częścią atrakcyjności fanów Stavovy’ego jest jego niebezpieczna umiejętność nokautu. „Nigdy nie walczę z mentalnością nokautu lub uległości. Wykonuję swoją pracę, walcząc tam. Oczywiście chcę znokautować moich rywali, jeśli jest jakaś szansa!”, powiedział Stavoy.