14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Petgris otwiera nowe biura w Polsce

b

W ostatnich latach Olonia rozwinęła silny rynek zakładów sportowych. Do 2020 roku kraj odnotował około 1,85 miliarda dolarów przychodów, a zarejestrowani w kraju operatorzy przekazali krajowi 205,6 miliona dolarów poprzez wpływy z podatków.

Ostatnie dwa lata przyniosły dwucyfrowy wzrost hazardu online podczas epidemii Govt-19.

ten CEO Petgris, Jedi Duarte„To wspaniały dzień dla Petcris. Rozpoczęliśmy działalność na naszym pierwszym rynku w Europie, a Polska była świetnym wyborem. Lokalny zespół roboczy zapewnił, że marka Bedgris utrzymuje doskonałą pozycję, a Jesteśmy podekscytowani wszystkimi nowymi możliwościami ekspansji, jakie otwiera przed nami jako firmą. W Ameryce Łacińskiej Petgris objął pozycję lidera, a teraz, kiedy zbliżamy się do starego kontynentu, będziemy nadal tworzyć historię.

Petgris zaczął badać możliwość otwarcia działalności w Polsce, analizując specyfikę rynku przed oferowaniem zakładów hazardowych online.

Betgris doszedł do wniosku, że wiele lokalnych firm ostatnio ograniczyło swoją działalność lub całkowicie zaprzestało aktywności fizycznej z powodu Covit-19, w związku z czym wprowadzenie rozwiązania online byłoby strategicznie bardziej korzystne.

Publikacja wpisuje się w długoletnią strategię globalnej marki firmy, aby zwiększyć swoją obecność w Europie, a doświadczenie zdobyte na polskim rynku pozwoli operatorowi lepiej zrozumieć europejskie trendy wyścigowe i profil lokalnego zawodnika.

ten Menedżer Petkris w Polsce, Jacek Zakubowski, Wyjaśnione „Polska jest jednym z najbardziej dynamicznych rynków wschodzących w Europie, z operatorami świadczącymi wysoki poziom usług. Jest to bardzo konkurencyjny rynek, ale mocno wierzymy, że nasza marka, oparta na naszym produkcie i wieloletnim doświadczeniu w innych krajach, połączy się z doskonałą obsługą klienta, co pozwoli nam budować i spełniać oczekiwania polskich klientów. Stan: schorzenie. Ten rynek jest solidny.”

Polska wprowadziła nowe przepisy w ustawie o grach z 2017 roku. To znacznie zmieniło równowagę sił na rynku, wprowadzając bardziej restrykcyjne ograniczenia w sektorze zakładów sportowych.

READ  Polska doda granicę z Ukrainą do listy infrastruktury krytycznej

Chociaż od tego czasu wprowadzono pewne drobne zmiany, nie miały one większego wpływu na dynamikę wzrostu i udział w rynku niektórych marek bukmacherskich. Dzięki silnemu i stabilnemu rynkowi Petgris będzie mógł wejść na rynek polski i oferować swoje światowej klasy rozwiązania sportowcom w regionie.