27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Peruwiański sąd powołał się na zablokowanie konta użytkownika na Facebooku przez Marka Zuckerberga

Sąd peruwiański oczekuje, że Mark Zuckerberg dotrze do wirtualnej publiczności 17 czerwca za pośrednictwem Google Meet. | Zdjęcie: Europa Press

ten Czwarty Sąd Cywilny Czysty Przyznał się do prowadzenia sprawy ochronnej wytoczonej przez prawnika Juana Carlosa Mejia Seminario przeciwko założycielowi Portal społecznościowy Facebook (teraz nie żyje), Mark Zuckerberg, naturalnie „Narusza ich prawo do wolności wypowiedziZawieszając swoje konto w tej sieci społecznościowej na 30 dni.

Środek również to przewiduje Mark Zuckerberg pojawia się dziś na wirtualnym wezwaniu 17 czerwca tego roku o 9:50 W rzeczywistości dokument zawiera plik Link do Google Meet dla amerykańskiego biznesmena z co najmniej 10-minutowym wyprzedzeniem Zachęcamy do robienia tego za pomocą komputera lub laptopa, aby nie było problemów z połączeniem.

Musi być dostępny (domyślna widownia) z 10-minutowym wyprzedzeniem, aby zweryfikować poprawność ustawienia każdego z uczestników, wskazują w kolejności akceptacji.

Aby wziąć udział w w/w wideokonferencji najlepiej skorzystać z komputera, laptopa lub tabletu, który musi posiadać kamerę, mikrofon i łącze internetoweW dokumencie sprecyzowali, że będzie on również skierowany do twórcy sieci społecznościowej z największą liczbą użytkowników na świecie.

Wpis automatyczny.
Wpis automatyczny.

walizka

W maju 2021 r. Obywatel Peru i prawnik Juan Carlos Mejia Seminario zadenuncjował Marka Elliotta Zuckerberga, Przed Czwartym Sądem Cywilnym Sądu Najwyższego Sprawiedliwości w Piura, aby zamknąć konto przez trzydzieści dni po użytkowniku portalu społecznościowego Opublikuje post o COVID-19, który Portal społecznościowy Facebook uważany za fałszywe wiadomości.

Zgodnie z transkrypcją Mejía Seminario udostępnił na swoim osobistym koncie na Facebooku post z portalu medialnego Tam, gdzie jest mowa, że ​​uważa się Nagrodę Nobla w medycynie COVID-19 Powstał w laboratorium.

Wysyłanie jest zablokowane.
Wysyłanie jest zablokowane.

Zawiesili mnie na 30 dni, kiedy zaakceptowałem warunki umowy, które przestrzegałem, a oni nie. Udostępniłem informacje na podstawie raportu naukowego wirusologa. W każdym razie powinni zamknąć konta dla niego, a nie dla mnieSaid Seminario, zgodnie z tym, co donosiła gazeta La Repubblica.

READ  Haiti: Amerykanie, w tym kobiety i dzieci, zostali porwani z powodu „braku państwa”

Juan Carlos Mejia twierdzi, że był „Informacja o wiedzy ogólneji prosi o odszkodowanieo szkodachW kwocie 300 tysięcy dolarów. Ponadto dodaje, że zamknięcie jego konta doprowadziło do „Szkody etyczne, wizerunkowe i ekonomiczneBo uważa się za osobę publiczną, która pojawia się w mediach i pisze na platformach cyfrowych.

Facebook jako prywatne medium komunikacyjne nie może naruszać praw człowieka. Jeśli dostaniesz opinię, z którą nie zgadza się pan Mark Zuckerberg, po prostu cię zakazują konto. To nie jest właściwa ani prawna rzecz. Zaniosę tę kwestię do organów międzynarodowych, jeśli nie zgodzą się ze mną tutaj.Skarżący powiedział innym lokalnym mediom.

Teraz peruwiański prawnik uważa go za pierwszego z Ameryki Łacińskiej, który oskarżył Zuckerberga, choć nie jest pewne, czy właściciel Facebooka jest powiązany z wirtualna publiczność Za pośrednictwem Google Meet.

Czytaj