16 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pemeks. Wesprze pożar w zbiorniku ropy naftowej na Kubie

Z rozkazu prezydenckiego specjaliści z Olej meksykański Pemex przygotowuje się do podróży do Kuba Aby pomóc zgasić Ogień który spowodował piorun w piątek w Magazyn paliw MatanzasNa zachodzie wyspy, który we wczesnych godzinach sobotnich rozprzestrzenił się na drugi czołg i spowodował 49 rannych.

Źródła wysokiego szczebla z rządu federalnego potwierdziły, że to sam prezydent Andres Manuel Lopez Obrador wydał instrukcje.

Pożar spowodowany piorunem w piątek w magazynie paliw w Matanzas na zachodniej Kubie rozprzestrzenił się wczesnym rankiem w sobotę na drugi czołg, raniąc 49 osób, podają oficjalne źródła.

Czytaj więcej: W wyniku pożaru w zbiorniku ropy naftowej na Kubie 49 osób zostało rannych

Telewizja państwowa podała, że ​​„pożar rozprzestrzenił się na drugi czołg”, natomiast prezydencja podała na swoim koncie na portalu „Twitter”, że 49 poparzonych było leczonych w szpitalach, z czego „dwie są w stanie krytycznym, a siedem w ciężkim stanie. stan.”

Według oficjalnej gazety Granma, „porażenie prądem” spowodowało pożar w piątek wieczorem w jednym z czołgów w bazie supertankowców, na obrzeżach miasta Matanzas, 100 kilometrów na wschód od Hawany.

Czytaj więcej: Co najmniej 17 strażaków zaginęło w pożarze w Matanzas na Kubie

Zapisz się tutaj Aby otrzymywać bezpośrednio w wiadomości e-mail nasze biuletyny o dzisiejszych wiadomościach, opiniach, opcjach weekendowych, Katarze 2022 i wielu innych opcjach.

zmarł

READ  Umiera mąż Irmy Garcia, nauczycielka zamordowana w szkole w Ovaldi w Teksasie - El Financiero