2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Peijia Medical Limited i inQB8 Medical Technologies, LLC donoszą o pierwszym wszczepieniu systemu MonarQ

(Informacje przesłane przez firmę sygnatariusza)

– Peijia Medical Limited i inQB8 Medical Technologies, LLC donoszą o pierwszej udanej implantacji człowieka przezcewnikowego systemu wymiany zastawki trójdzielnej MonarQ

xuzhou, Chinyi 25 listopada 2022 r /PRNewswire/ — Firma inQB8 Medical Technologies, LLC (inQB8), we współpracy z Peijia Medical Limited (Peijia, (9996.HK)), ogłosiła dzisiaj, że pomyślnie wszczepiła przezcewnikową zastawkę MonarQ 75-letniej kobiecie z ciężki refluks żołądkowo-przełykowy zastawka trójdzielna. Transjugular TTVR został wykonany 21 listopada 2022 r. ze względów humanitarnych w Heart Center Szpitala Uniwersyteckiego Rijkshospitalet w Kopenhadze w Danii przez kardiologa interwencyjnego prof. Larsa Sondergaarda, MD, prof. Ole De Becker MD. i kardiochirurga Mortena Smiropa, MD, Jakub Mueller MD. (echokardiografia), Hass Müller Sorensen. MD (anestezjolog), wraz ze współzałożycielem, dyrektorem generalnym, dyrektorem ds. Marketingu i kardiochirurgiem, Arshad Qadri(Doktor medycyny)

„Jesteśmy wdzięczni za możliwość ponownej współpracy z dr Quadri wraz z zespołem inQB8, aby zapewnić ekscytującą nową opcję leczenia dla tego pacjenta, dla którego nie były dostępne żadne inne alternatywy” – powiedział dr Lars Sondergaard. „Ze względu na wiele czynników ryzyka i ograniczenia anatomiczne, ani konwencjonalna operacja zastawki trójdzielnej, ani przezcewnikowa naprawa zastawki trójdzielnej od obręczy do obręczy nie były opcjami dla tego pacjenta. Poprzez uważną analizę i refleksję w naszym zespole ustaliliśmy, że TTVR z systemem MonarQ może zaoferować potencjał złagodzenia objawów i zapewnienia lepszej jakości życia tego pacjenta. Zastawka została pomyślnie wszczepiona z doskonałą funkcją.

„Cieszę się, że mogę współpracować z dr Larsem Sondergaardem i jego zespołem ekspertów w Rigshospitalet nad kolejnym rozdziałem w rozwoju zastawki przezcewnikowej. Przezcewnikowa zastawka trójdzielna (TTV) MonarQ ma unikalny system połączeń biodynamicznych, który wykorzystuje i utrzymuje naturalny ruch zastawki zastawkę serca serce zabezpieczenie implantu zgodnie z oryginalną publikacją , rozłożenie obciążeń skurczowych i zmniejszenie przecieku okołozastawkowego w szerokim zakresie rodzimych rozmiarów pierścieni” – wyjaśnił. Arshad Qadri, lekarz medycyny, kardiochirurg i współzałożyciel, dyrektor generalny i dyrektor generalny inQB8. „Spełniając nie tylko wymagania anatomiczne, ale także potrzeby fizjologiczne zastawki trójdzielnej, wierzę, że system MonarQ TTVR zmieni historię w leczeniu niedomykalności zastawki trójdzielnej, która jest bardzo podstępną i upośledzającą chorobą tej zastawki trójdzielnej. zapomniany zawór – powiedział. Brenta RatzaWspółzałożyciel i CEO inQB8.

READ  Niesamowita zielona kometa Leonard pojawia się gołym okiem na niebie

„W ostatnich latach zapotrzebowanie na przezcewnikowe rozwiązanie do wymiany zastawki trójdzielnej stało się coraz bardziej oczywiste. Ponieważ firma Peijia chce rozszerzyć swoją obecność na całym świecie i rozszerzyć portfolio struktur serca, nasza wspólna inwestycja w technologię QB8 i MonarQ TTVR była naturalnym wyborem” — powiedział Dr. Michał Czang, prezes i dyrektor generalny Peijia Medical. „Udana implantacja MonarQ po raz pierwszy u człowieka stanowi ekscytujący pierwszy krok w udostępnianiu tej ratującej i poprawiającej życie technologii coraz większej liczbie pacjentów na całym świecie” — powiedział dr Jianfong Tan, dyrektor ds. technologii w firmie Peijia Medical.

O firmie Peijia Medical Limited

Peijia Medical (09996.HK) została założona w 2012 roku i ma siedzibę w Suzhou, Chiny. Peijia Medical koncentruje się na szybko rozwijającym się rynku interwencyjnych urządzeń medycznych Chiny Ma na celu stać się znaną na całym świecie platformą urządzeń medycznych, dostarczającą kompleksowe rozwiązania w zakresie leczenia chorób sercowo-naczyniowych i strukturalnych.

O firmie inQB8 Medical Technologies, LLC

inQB8 Medical Technologies, LLC to prywatny inkubator urządzeń medycznych z siedzibą w Massachusetts oraz dodatkowe biura w Irvine, Kalifornia.. To już druga współpraca pomiędzy Lekarz Arshad Qadri(Doktor medycyny) s c. Brenta RatzaMaster of Business Administration, której współpraca rozpoczęła się 16 lat temu wraz ze współzałożeniem firmy CardiAQ Valve Technologies, pierwszego na świecie systemu przezcewnikowej przezprzegrodowej wymiany zastawki mitralnej (TMVR). inQB8 koncentruje się na opracowywaniu nowatorskich międzynarodowych rozwiązań dla głównych chorób sercowo-naczyniowych, w tym strukturalnych problemów serca, choroby aorty i niewydolności serca, przyspieszając projekty poprzez prototypowanie, testy laboratoryjne i badania przedkliniczne, dopóki nie będą gotowe do przejęcia lub zaawansowane jako dyskretny start-up naczyniowy serca – UPS. W czerwcu 2021 roku Peijia Medical ogłosiła strategiczne partnerstwo z inQB8 i zgodziła się na zakup technologii MonarQ TTVR, którą w jej imieniu nadal rozwija w QB8.

READ  Zdrowie pracuje nad planem 5P w celu standaryzacji medycyny spersonalizowanej

Wszystkie stwierdzenia dotyczące przyszłości są obarczone ryzykiem i niepewnością, jak opisano w okresowych raportach Peijia Medical składanych w HKEx. Rzeczywiste wyniki mogą znacznie różnić się od oczekiwanych wyników.

Ostrzeżenie: Przezcewnikowy system wymiany zastawki trójdzielnej MonarQ jest wciąż na wczesnym etapie rozwoju. Do odwołania nie będzie dostępny do badań klinicznych i nie jest dostępny w sprzedaży.

logo – https://mma.prnewswire.com/media/1954815…

logo – https://mma.prnewswire.com/media/1954814…

Zobacz oryginalną zawartość: https://www.prnewswire.com/news-releases/peijia-medical-limited-e-inqb8-medical-technologies-llc-report-on-the-first-implant-of-the-monarq-system-301687247. język programowania