28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Paxi Monroe nie może się doczekać wyjazdu do Polski

BAXI Manresa wyrusza w trasę koncertową we wtorek (18:30) Stragan Ostrów Polska prowadzi w grupie B po wygranych wszystkich meczach w Lidze Mistrzów.

Kataloński zespół wejdzie do gry z najwyższym poziomem determinacji, pokonując w minioną sobotę Lenovo Tenerife (95-93) koszem na rogu bazy. Tony’ego Pereza.

Jednak wizyta w mieście Astro Wilkpolski, Z tymi samymi obywatelami, co Monroe, nie będzie to łatwe. Z tego powodu trener Pedro Martinez nie wykluczył pozostawienia zawodnika w domu, aby uniknąć zmęczenia podróżą.


Czytaj więcej

Tony Conmaras

Trener Patalonisa, kiedy po raz ostatni wystąpił przed prasą, zaznaczył, że może, biorąc pod uwagę dotychczasową klasyfikację. Dawka Do niektórych swoich graczy z kilkoma minutami więcej. To, czego nie wynegocjowano dla Martineza, to wyjście i rywalizacja, nawet jeśli nic nie jest zagrożone.

Do tego wszystkiego należy dodać, że Paxi Monroe w poprzednim meczu miał problemy z pokonaniem polskiego zespołu. Nowa Dolina. Później Katalończycy zadebiutowali w tym sezonie w Lidze Mistrzów, a widzowie postawili ich na linach (81-76).

Drużyna Page’a, zaczynając od eskorty, musi uważnie obserwować niektórych graczy James Palmer, Najwyższy strzelec drużyny w Europie z 16,5 punktami na mecz. Podkreślają również podkład Kobe Simmons, który średnio 14,8 pkt i do przodu Michael Young, Z 14.7.

READ  Siatkówka | Hiszpańska klęska Europejek przeciwko Polsce