27 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Paul McCartney w Meksyku Piosenkarz publikuje tajemniczą wiadomość ujawniającą swój powrót do kraju

Paul McCartney w Meksyku Piosenkarz publikuje tajemniczą wiadomość ujawniającą swój powrót do kraju

Minęło prawie sześć lat, odkąd Paul McCartney po raz ostatni postawił stopę w Meksyku, aby wystąpić w Mexico City Stadion Azteków który pozostał w pamięci wszystkich obecnych i od tego czasu jest żądany przez byłych fanów Beatlesów Z powrotem, Coś, co może być bardzo blisko osiągnięcia rzeczywistość.

Kilka minut temu w mediach społecznościowych piosenkarka podzieliła się z nią tajemniczą wiadomością Będziesz wyróżniać się A nowa wizyta na ziemie Azteków, co wywołało euforię wśród jego wyznawców. Jest to kilkusekundowe wideo zapowiadające, że będzie rozszerzał swoją trasę koncertową „Got Back” na różne miasta, a także link do rejestracji i uzyskania informacji o nich, zanim ktokolwiek inny.

Wcześniej McCartney potwierdził już swoją wizytę w Australii i Brazylii, jednak użytkownicy zaczęli już spekulować na temat nowych kierunków, w tym naszego kraju, gdzie w tle można usłyszeć piosenkę.Tylne siedzenie mojego samochodu„Światła laserowe są piękne, moglibyśmy wylądować w Meksyku” – mówi.

Przeczytaj także Oto, co wiadomo o stanie zdrowia Luisa Miguela po jego rzekomej hospitalizacji w Chile

Te proste, ale odkrywcze szczegóły podekscytowały zwolenników Sir Paula, którzy już myśleli, że Meksyk będzie częścią tej światowej trasy: „Już wkrótce przez Meksyk”, „Przyjeżdża do Meksyku”, „Jaśniej niż na świecie”. Woda… Meksyk. Wróciłem”, „Nie mogę się doczekać, aż cię zobaczę”, „O tak”, on jedzie do Meksyku”, „Przyjeżdżasz do Meksyku, Paul”, „Cześć Chilango” to tylko niektóre z komentarzy, które można przeczytać.

Nadzieję budzi fakt, że wiadomość ta została również opublikowana na oficjalnych kontach Ocisy, co sprawi, że Meksyk stanie się półoficjalnym przystankiem.

Daty, miejsca i sprzedaż biletów nie zostały jeszcze ogłoszone, ale meksykańska publiczność już czuje się gotowa na powitanie muzyka. Ponadto należy zauważyć, że przez całą swoją karierę Paul zawsze bardzo ciepło wypowiadał się o Meksyku, a nawet zaczął uważać ten kraj za głównego gracza w swojej karierze.

READ  Czy masz aplikację Banco Azteca, BBVA lub CFE? Sprawdź to

Przeczytaj także Wokalista Yahritza y su Esencia przez łzy przyznaje, że w obliczu hejtu boi się wyjść