29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Paszporty szczepień gubernatora Teksasu przeciwko koronawirusowi; Podpisuje dekret zakazujący ich

Teksas: Gubernator Teksasu Greg Abbott toczył zaciekłą walkę z rządem Joe Bidena w wielu kwestiach, zaczynając od radzenia sobie z kryzysem imigracyjnym. Tym razem ponownie rzuca wyzwanie Białemu Domowi, zakazując paszportów szczepień przeciwko COVID, Kiedy z trudem ogłoszono ponowne otwarcie granic.

Od tygodni ponownieCelnik zaczął kwestionować obowiązkową procedurę szczepień.

Rozpoczęto ban Pracodawcy zmuszają pracowników do zaszczepienia, aby mogli kontynuować pracę.

Decyzja Abbotta jest sprzeczna z objawieniem Po potwierdzeniu przez władze federalne, że wraz z ponownym otwarciem granic zostanie to wdrożone dla tych, którzy przedstawią dowody szczepień. Będą mogli przekraczać granice lądowe, niezależnie od tego, czy podróżują w celach turystycznych, odwiedzin krewnych, czy z jakiegokolwiek innego powodu.

Żadna firma ani jednostka rządowa nie może wymagać od kogoś dostarczenia paszportu szczepionki lub innego rodzaju informacji o szczepionce jako warunku otrzymania usługi lub wejścia na miejsce”.

Greg Abbott, gubernator Teksasu

Podpis i anulowanie

Dokładnie w ten poniedziałek ustawa zakazująca prowadzenia działalności gospodarczej lub Agencje rządowe wymagają paszportu do szczepienia przeciwko wirusowi Corona jako środkaDostarczenie towaru lub usługi.

„Żadna firma ani jednostka rządowa nie może wymagać od kogoś dostarczenia paszportu szczepionki lub jakichkolwiek innych informacji o szczepionce. Jako warunek otrzymania usługi lub wejścia do jakiegoś miejsca.” – podkreślił arcy-rywal rządu Bidena.

Według medi . oficjalnych informacjiDA został również stworzony przez republikańskiego senatora Lewisa Colhursta.

Stanowy Departament Zdrowia zapewnia, że ​​około e3,6% mieszkańców Teksasu zostało w pełni zaszczepionych.

Daje jednak możliwość firmom Wdróż protokoły kontroli infekcji w celu wykrycia COVID-19.

Właśnie w ten weekend chwalił się tym na swoim koncie na Twitterze Zmniejszyła się liczba przyjęć do szpitala z COVID-19 Od lipca. (z informacjami z El Heraldo de San Luis)

READ  Meksyk powinien „przestać bawić się” „nie ingerencją” i wspierać demokrację w Nikaragui: Zovato