23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pasażer stosuje wirusową sztuczkę z „poduszką”, aby uniknąć płacenia za bagaż lotniczy i zostaje aresztowany.  Który składa się?

Pasażer stosuje wirusową sztuczkę z „poduszką”, aby uniknąć płacenia za bagaż lotniczy i zostaje aresztowany. Który składa się?

A pasażer Został aresztowany, gdy próbował ominąć zabezpieczenia Międzynarodowe lotnisko w Orlando Na Florydzie w Stanach Zjednoczonych z poduszką „gafa” Nie płacenie za bagaż samolot.

Za pośrednictwem sieci społecznościowych użytkownik jest identyfikowany poprzez nazwę Natasza OrganicznaGazeta „Independent” opublikowała nagranie wideo przedstawiające młodego mężczyznę rozmawiającego z pracownikiem linii lotniczej w związku z nieszczęśliwym incydentem z jego bagażem.

Czytaj więcej: Maluma kupuje piwo od Oxxo w Monterey i jest zdezorientowany kasjerem; „Wyglądasz jak Maluma.” wideo

Z jego zeznań wynika, że ​​pasażer próbował oszukać pracowników, twierdząc, że jego sprawa jest prawdziwa, a nie prawdziwa Poduszka pełna ubrańPracownicy mu jednak nie uwierzyli.

„Mówi, że to była tylko poszewka na poduszkę, a facet na to: «Bracie, wszyscy widzą, że to nie jest pieprzona poduszka».Komentarz.

Po kilku sekundach rozmowy pracownicy próbowali dojść do porozumienia z klientem, aby uniemożliwić mu spóźnienie się na lot, ale pasażer odmówił zapłaty pełnej ceny za bagaż i nalegał na wejście na pokład bez pozwolenia, więc sprawa została… W towarzystwie policji.

„Bracie, wycofaj się, daliśmy ci szansę, ale nie zapłaciłeś za nią”. Skończyło się na tym, że wezwali go na policję i ostatecznie go eskortowali.On wskazał.

Czytaj więcej: Jak wybrać najlepszy? Profeco udostępnia rekomendacje dotyczące zakupu najlepszej torby podróżnej

Użytkownik, który udostępnił film, wskazał, że do wydarzeń doszło, ponieważ dana osoba podążała za A Internetowe oszustwo Nie płacenie za bagaż i dzwonienie do ludzi w jego sprawie „Przestań słuchać Internetu”.

Ponadto różni użytkownicy wyrazili swoje opinie na ten temat i wskazali swoje odczucia „Lęk” Ze względu na możliwość zablokowania poduszek Linie lotnicze Ze względu na oszustwa wirusowe, które stały się popularne w mediach społecznościowych.

„Lotnisko to jedyne miejsce, gdzie mam pewność, że jestem wzorowym obywatelem. Czy ludzie nie boją się poważnej przestępczości i listy zakazów lotów?” „Jeśli podróżuję z poduszką, nie ubieram się na nią ani nic takiego i mam nadzieję, że jej nie odwołają”.I komentowali.

Jak szybko i łatwo przejść przez kontrolę bezpieczeństwa na lotnisku w Stanach Zjednoczonych

Wiele Linie lotnicze Umożliwienie pasażerom wejścia na pokład samolotu z Poduszka Dla Twojej wygody i nie jest wymagana dodatkowa opłata za członkostwo, więc w sieciach społecznościowych a „sztuczka” Aby uniknąć płacenia za bagaż podczas długich lotów.

READ  Tajemniczy kod QR na ekranach iPhone'ów

Polega na usunięciu tradycyjnego wypełniacza z poduszek lub zakupie pustego pokrowca, aby wypełnić go ubraniami i zaoszczędzić pieniądze na bagażu. Na platformach takich jak TikTok różni użytkownicy udostępniają swoje statusy „powodzenie” Podczas podróży z „włamać się” I zaznacz „Nie masz żadnych problemów” Do widzenia.

Bądź częścią naszego . VIVE USA jest już dostępne! Bądź na bieżąco na swoim urządzeniu mobilnym z najnowszymi wiadomościami związanymi z podróżami, pracą, życiem w USA i Kanadzie, gwiazdami, trendami i nie tylko.