27 września, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Paryż Saint-Germain. Relacje między Neymarem i Kylianem Mbappe zostały zerwane, a zarząd interweniował

Meksyk /

Nowa „powieść” została wydana w Paryż Saint-GermainGdzie są jego wielcy bohaterowie Kylian Mbappe i NeymarPonieważ w ostatni weekend Ich arogancja zmierzyła się z nimi na boisku I poszło jeszcze dalej: W sieciach społecznościowych.

Okazuje się, że podczas Klęska, którą Paris Saint-Germain dał Montpellier (5-2), Mbappe nie trafił w rzut karnysytuacja, która spowodowała Neymar Weźmie odpowiedzialność za nową okazję slick, chociaż tak, Nie bez dyskusji z Francuzem najpierw ustalimy, kto dokona naruszenia.

The Dyskusję w tym czasie uzasadniła telewizjaale wygląda na to, że Brazylijczykowi to nie wystarczyło Po godzinach „zaatakował” na portalach społecznościowych z pewnym ostrym „Lubię to” dla postów krytycznych wobec Mbappe.

Reakcja zarządu PSG

Według francuskiej gazety L’Equipe trener Paryż Saint-GermainA Christopha Galtiera, Obok Louis FieldsDyrektor sportowy klubu zgodził się Pilne spotkanie z Neymarem i MbappeRaz i na zawsze Spróbuj zatrzymać i poprawić tę przerwę Między Francuzami a Brazylijczykami wszystko W celu utrzymania dobrego środowiska w instytucji.

jednakże, Na wynik spotkania zawodników, personelu technicznego i zarządu będziemy musieli poczekaćaby sprawdzić, czy obaj gracze są skłonni do rozwiązania swoich różnic.

READ  Sewilla ogłasza podpisanie Isco Alarcón