2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Partia w 2018 roku i powód, dla którego FFMMediotiotiempo nie zaakceptował weta

The Połączyć Z Javier Hernandez z Reprezentacja Meksyku Poszedł pęknięcie Stopniowo od 2018 roku, kiedy gracze uczestniczyli w Ceremonia W nocy 2 czerwca tego roku delegacja udała się do Danii na mecz towarzyski przed mundialem w Rosji.

Z tej okazji gracze Z reprezentacji Meksyku wziął udział w spotkaniu w domu wzgórzawydzierżawione w tym celu; na w/w nieruchomości uczęszczany przez też trochę Chłopcy przyjaciele i przyjaciele tych wybranych.

To, co wydawało się tylko przyjęciem pożegnalnym i świętowaniem urodzin Javier Hernandezeksplodował w Łamanie wewnętrznych praw Ze względu na osoby trzecie nie zostali zaproszeni na imprezę, ale gdy dowiedzieli się o uroczystości, dali „gwizdkiem” do słynnego magazynu rozrywkowego.

W tym miesiącu wrzesień Chicharito spotykać się Trzy lata bez wezwania Dla mnie Reprezentacja Meksyku (Oprócz tego, że dziś jest 13 jego debiut) i połowa czasu sprawia, że ​​wiadomo, że możliwe wyjaśnienie Z Westernizacja Od zespołu Hernandeza z Alcazaru, zgodnie z transkrypcją jednego z wyżej wymienionych uczestników imprezy.

Według tego informatora, Ciało Z Bezpieczeństwo Z Chicharito – Niestandardowe przez Meksykańska Federacja Piłki Nożnej– Prowadzeni przez Cesara Garcię i Sergio Vasqueza byli odpowiedzialni za zajęcie Kino Którzy zostali wybrani, aby przyjąć publiczność, a to później pojawiło się w magazynie, głównie zdjęcia kobiet.

„Gdzie nie mieli dostępu do tego LudziePoszli do swojej ciężarówki i stamtąd ruszyli robić zdjęcia Z telefonem, jak później Z powrotem Na czasopismoDetektyw powiedział połowa czasu

tych dwóch Ochroniarze Z Hernández Balcázar był również odpowiedzialny za zapewnienie bezpieczeństwa wyznacznik Podczas rajdów, ale Piłkarze nie byli zadowoleni z jego zachowaniaponieważ uznano, że preferują Chicharito i jego krewnych.

Pierwszy wynik imprezy

byli czas Kolumbijski trener Juan Carlos Osorio, który był z drużyną w Danii jadącą na Mistrzostwa Świata 2018, kiedy to wydarzenie zostało ogłoszone. Pierwszym wynikiem było to, że Hector Herrera odejść The Stężenie W celu „załatwienia spraw rodzinnych” towarzyszył mu Emanuel Iparondo, ówczesny trener mentalny w SNM.

READ  W ten sposób włoska prasa rzuciła Chico Perezowi na jego udział w Grand Prix Holandii

Podczas nieobecności Herrery w kadrze narodowej, Javier Hernandez pojawił się w Facebook na żywo Opowiedzieć o roli towarzyszącego mu zespołu ochrony. potwierdził to w Ceremonia Wszyscy wybrani w tym czasie byli obecni, za zgodą sztabu szkoleniowego.

Chicharito poza kadrą narodową

Oczywiście członkowie Siły bezpieczeństwa Chicharito Hernandez określony Być odpowiedzialnym za Oczyszczenie podrzędny Kino Od tej imprezy, na której Javier zaczął odczuwać dystans do grupy.

Ponadto w marcu 2019podczas Pierwsze skupienie kierowany przez Gerardo MartinoA Chicharito złamał jego szeregi (żonaty w San Diego), w 2019 roku odrzucić a gra The złoty puchar (urodził się jego pierwszy syn), w tym samym roku zorganizował spotkanie (Brunch Gate) w czasie do centrum w Morristown, 40 kilometrów od New Jersey, pod prąd pragnień Martino, który wybrał środowisko samotności i spokoju dla drużyna. W tym odcinku jeden ze współpracowników reprezentacji narodowej, Andres Mateus, został wyrzucony.

W tym czasie prezes Meksykańskiej Federacji Piłki Nożnej, Louis Youngdeklaruję to „To był incydent w wolnym czasie; Jak wspomniałem z Tatą, to że mimo że był w jego wolnym czasie i nie złamali regulaminu bo wszyscy przyszli na obiad, przyjechali w dobrej formie i byli gotowi do rywalizacji, faktem jest, że To był absurdalny incydent. Rozproszyłeś nas, a kiedy faktycznie zastanawiasz się „dlaczego i dlaczego” To rzeczy, których nam nie jesteś winien dzieje sięs”.

ze wszystkimi ostatni mecz przez Xaviera Hernandez W reprezentacji Meksyku 6 września 2019 r.przeciwko Stanom Zjednoczonym. Strzelił swojego 52. gola (21. minuta) w wygranym 3-0 meczu. To, podczas gdy Tata Martino wielokrotnie powtarzał, że nie ma żadnego weta wobec najskuteczniejszego napastnika w historii drużyny narodowej.

Tata Martino na Chicharito

Tak powiedział trener Gerardo Martino „W przypadku Javiera określiłem siebie poprzez inne zaawansowane stanowiska”; Oczywiście, jeśli to nie nastąpi za trzy lata Jest rozważane Dla reprezentacji Meksyku Tata nie zrobi tego za mniej niż dwa miesiące od Mistrzostwa Świata w Katarze 2022Ani też dlatego, że zespół przechodzi przez kryzys produkcji bramek i kontuzji napastników oraz w niskim meczu, podczas gdy 14. koszulka nadal zdobywa bramki z Los Angeles Galaxy.

READ  Z Davidem Ochoą i bez Santiago Jimeneza meksykańska drużyna do lat 21 jest już w Europie