5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Paro, miasto, które nie ujrzy światła słonecznego do 2022

Miasto kurhan, oficjalnie znany jako Utqiaġvik, położony w stanie Alaska, w In Zjednoczone państwoJest powszechnie znany ze swoich zjawisk przyrodniczych ze względu na swoje położenie geograficzne.

Barrow jest częścią arktycznych miasteczek i miast, które spędzają określone miesiące w roku w całkowitej ciemności i nie obserwując przejścia słońca, zjawiska znanego jakonoc polarna”.

Ostatniego dnia, w którym ludzie z tego obszaru obserwowali zachód słońca, w tym roku był to 18 listopada, kiedy większość społeczności zebrała się, a następnie zagłębiła się w coś, co wydawało się bardzo długą noc.

Przeczytaj także: Walka ze zmianami klimatu zapobiegnie również rozprzestrzenianiu się nowych wirusów: WHO

4900 mieszkańców tego polarnego miasta pozostanie w ciemności przez ponad 60 dni, kiedy oczekuje się, że ponownie zobaczą światło słoneczne. 23 sty 2022.

Ponadto , zimno Według ekspertów jego intensywność będzie rosła, aż w styczniu osiągnie minus 22 stopnie Celsjusza.

Jednak jest to coś, co mieszkańcy Barrow zwykli się zdarzać każdej jesieni. W rzeczywistości postępują normalnie, ale wykorzystują godziny więcej, aby wiedzieć, o której godzinie „dzień”, a także ochrona przed zimnem jest większa.

Przeczytaj także: Środowisko: Jaki jest werdykt naukowców na temat tego, co zostało uzgodnione w celu powstrzymania zmian klimatycznych?

Przeczytaj także: Czy zmiany klimatyczne podniosą koszty podróży lotniczych?

*Grupa Diarios America (GDA), do której należysz Globalizm, to wiodąca sieć medialna założona w 1991 roku, która promuje wartości demokratyczne, niezależne dziennikarstwo i wolność wypowiedzi w Ameryce Łacińskiej poprzez wysokiej jakości dziennikarstwo wśród naszych odbiorców.

var / rmlgv

READ  W Pompejach odkryli pomieszczenie w „świetnym stanie”, w którym mieszkali niewolnicy, zanim miasto zniszczyło Wezuwiusza