20 kwietnia, 2024

Paris Saint-Germain vs Real Madryt: Paris Saint-Germain vs Real Madryt; Na żywo, minuta po minucie, pierwszy etap fazy pucharowej Ligi Mistrzów

45 minut | Paryż Saint-Germain 0-0 MYR | Chodźmy do garderoby!!!

A Paris Saint-Germain, który był lepszy przez większość pierwszych 45 minut, odpoczął po bezbramkowym remisie w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów przeciwko Realowi Madryt.

Minimum 44 | Paryż Saint-Germain 0-0 MYR | Teraz to Messi, który po serii cięć na granicy wykonuje zamaskowany strzał.

43 min | Paryż Saint-Germain 0-0 MYR | Ten, za którym tęskni Mbappe!!!

Znakomity kontratak Kyliana kończy się słabym podaniem Francuza. Dobra interwencja Kroosa, który uniknął podania do Lionela Messiego.

40 minut | Paryż Saint-Germain 0-0 MYR | to jest teraz Marco Verratti Które pomalował na żółto, z winy samego Casemiro. Gra ma już żółtą kartkę dla każdej strony.

37 min | Paryż Saint-Germain 0-0 MYR | Leandro Parades został faulowany w środku pola od Casemiro. Brazylijczyk otrzymuje pierwszą żółtą kartkę w meczu, a rewanż przegrywa przez akumulację.

35 minuta | Paryż Saint-Germain 0-0 MYR |Marco Asensio Prawie szedł ramię w ramię z Donnarummą, próbując zdobyć przefiltrowaną piłkę od Benzemy. Dobry atak obronny Nuno.

Real Madryt stopniowo awansuje i cieszy się większą obecnością w rywalizującym regionie.

Może Cię zainteresować:Kalendarz olimpijski w Pekinie 2022: podsumowanie i wyniki Zimowych Igrzysk Olimpijskich

30 minut | Paryż Saint-Germain 0-0 MYR | Najpierw zatrzymaj piłkę, którą zatrzymał Madryt, zabij ją Tony Krzyż , Marco Verratti skręcił w okolicę. Pierwsze podejście do ryzyka, bez wielkich rzeczy, ze strony bezy.

W tej chwili najlepszy mecz…

Paris Saint-Germain vs Real Madryt;  Na żywo, minuta po minucie, pierwszy etap fazy pucharowej Ligi Mistrzów

Minimum 23 | Paryż Saint-Germain 0-0 MYR | to jest teraz Nuno Mendes Co pojawia się po strzale z lewego skrzydła po odrzuceniu obrony Bezy. Courtois dwukrotnie pozostaje przy sylabach.

18 minut | Paryż Saint-Germain 0-0 MYR | Ceeeerca Mbappé!!!

Francuski napastnik chwycił Carvajala za plecy i zdołał utrzymać się przed Courtois. Krzyk bramki zagłusza wśród kibiców, dzięki wielkiemu odrzuceniu belgijskiego bramkarza.

READ  Ile Milioner Canelo Alvarez zarobił w 2021 roku?

17 minut | Paryż Saint-Germain 0-0 MYR | Madryt uratowany. Doskonałe zamiatanie Daniel Carvajal Strzał Killiana uniknął po świetnej kontrataku.

Minimum 15 | Paryż Saint-Germain 0-0 MYR | Real Madryt wydaje się niedokładny w defensywie. PSG generuje kontrolę nad piłką, chociaż nie mogą znaleźć sposobu na zdefiniowanie jej w ostatniej linii. Dominują miejscowi.

Minimum 13 | Paryż Saint-Germain 0-0 MYR | Mbappe po raz kolejny pojawia się dla swojego oddziału, wykorzystując porażki obronne bezy. Nadchodzi swerve i wysyła piłkę do rzutu rożnego.

Min 5 | Paryż Saint-Germain 0-0 MYR | Pierwsze ryzyko dzięki uprzejmości lokalnego zespołu. Mbappe, dzięki doskonałej osobistej grze z lewej flanki, zdołał oddać centralny strzał w okolicy. Anioł Di Maria Strzela w pierwszej intencji, ale piłka przecina bramkę i ją broni Thibaut Courtois.

min 0 | Paryż Saint-Germain 0-0 MYR | Działania wojenne zaczynają się między Paris Saint-Germain i Real Madryt, W 1/8 finału go Liga Mistrzów.

Rozpoczyna się uroczyste przyjęcie…Hymnem Ligi Mistrzów jest piosenka!!!

Neymar Jr rozpoczyna mecz na ławce, Czy zobaczy działania przeciwko Madrytowi?

Druga noga rundy 16 Liga Mistrzów między Realem Madryt a Paris Saint-Germain Odbędzie się on 9 marca w Santiago Bernabéu.

Parc des Princes, w doskonałej kondycji, na powitanie pierwszego meczu 1/8 finału.

Do Madrytu wybrano 11 paryżan. Donnarumma na boisku i Navas na ławce.