2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Paquita la del Barrio i jej nieoczekiwana reakcja na lalkę dr Simi

meksykańska piosenkarka żyć Bakita, prezentacja w gminie Nezahualcóyotl w stanie Meksyk z okazji obchodów świąt państwowych we wrześniu. podczas pokazu, Fani podarowali mu wypchaną lalkę Dr. Simi Reakcja Paquity była bardzo dziwna i zabawna.

Jeden z użytkowników TikTok udostępnił nagranie, w którym tłumacz takich piosenek jak „Rata de Dos Patas” i „Las mujeres mandan” pokazał pluszowego misia publiczności i stwierdził:Szczypta i % manekina od piątego, nie bądź leniwy”.

Potem piosenkarka, której prawdziwe nazwisko brzmi Francesca Viveros Baradas, przez sekundę poprawiła komentarz: „Nie, jest słodki” i powiedziała: „To miłe, bo byłam w mieście, wyszłam z hotelu, a potem z drogerią i chłopakiem ubranym jak on. Chciałem zrobić mu zdjęcie i było warto, bo nie mogłem go złapać.” „A teraz daj mi tę lalkę i przypinkę, co za mała mamusiu widzisz– zakończyła Paqueta, wywołując śmiech gapiów. I w końcu osądził los wypchanego zwierzęcia: „Lalka zostaje ze mną, zobaczmy co z nią zrobię”.

Publikacja filmu wywołała wiele komentarzy: „Rozmowa z tą panią powinna być szczerym złotem”, „To jest koncert i stand up”, „Daj podcast do Paquitajej paplanina musi być złota „,” Ona jest dla każdej matki paquita, kocham ją „,” Paquita zawsze mówi rzeczy takimi, jakie są.

Kilka tygodni temu Paquita la del Barrio udostępniła nagranie z tego filmu Zaprzecza plotkom o jego odejściu z muzyki. Piosenkarka za pośrednictwem swojego konta na Instagramie powiedziała, że ​​to nieprawda, że ​​pożegna się 13 listopada i potwierdziła: „Będę pracował jak zwykle. Dopóki Bóg da mi życie, będę z wami, a Bóg powie później , ale póki zrobię to, co zawsze robię.”

READ  Czy są jakieś niespójności w śmierci Octavio Ocaña? To jest chronologia sprawy