24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Papież Franciszek będzie pracował w szpitalu

Papież Franciszek będzie pracował w szpitalu

  • Papież Franciszek wraca do zdrowia w szpitalu Gemelli w Rzymie po operacji przepukliny brzusznej.

  • Na Twitterze papież Franciszek ma około 54 milionów obserwujących, aw grudniu ubiegłego roku obchodził 10. rocznicę korzystania z tego portalu społecznościowego.

  • Według badania Gallupa okazało się, że papież Franciszek jest najpopularniejszym przywódcą na świecie.

Papieżowi Franciszkowi nic nie grozipo tym jak przeszedł operację usunięcia przepukliny brzusznej, która sprawiała mu tak duży dyskomfort, że został przyjęty do szpitala, ale teraz Jego Świątobliwość wznowi swoją działalność, aby kontynuować modlitwę za świat poprzez dom biuropodczas stopniowej rekonwalescencji po operacji, by wkrótce wrócić do Watykanu.

Jego Świątobliwość odnotowuje około 54 milionów obserwujących na Twitterzeoprócz tego, że jest najpopularniejszym liderem na świecie, wynika z ujawnionych przez niego badań Gallupa Gdzie papież Franciszek prosi wszystkich ludzi na ziemi i dzieli się swoimi modlitwami za pośrednictwem sieci społecznościowych.

Należy zauważyć, że w 2023 r Papież Franciszek był już dwukrotnie chorynawet przez TikTok Użytkownicy potwierdzili, że Jego Świątobliwość rzeczywiście nie żyje, ale Watykan nie chciał ujawnić prawdy, co wywróciło sieci społecznościowe do góry nogami i oczywiście stało się fake newsem.

Jak czytamy w oświadczeniu lekarzy, którzy pomagali szpitalowi Papież Franciszek Mówili, że Argentyńczyk jest stabilny i że teraz musi odpoczywać, aby wkrótce wrócić do Watykanu, aby nadal dbać o siebie, aby uniknąć strasznych wiadomości.

Lekarze podkreślali, że „obraz kliniczny sukcesywnie się poprawia, a przebieg pooperacyjny jest regularny”.

On Papież Franciszek trafił do szpitala Gemelli RzymPrzewodniczywszy publicznej audiencji w celu poddania się zabiegowi, na który już dawno umówił się z lekarzem rodzinnym, po odczuwaniu, jak twierdzą, bardzo częstego bólu, nie oparł się temu i został zmuszony do poddania się operacji.

READ  Niezidentyfikowany mężczyzna atakuje kulami autobus szkolny w Bogocie – DW – 04.04.2024

kilka godzin temu Papież Franciszek zamieścił tweeta za pośrednictwem sieci społecznościowych Gdzie poprosił wszystkich swoich wyznawców, aby nadal modlili się za niego, oprócz potwierdzenia, że ​​nic mu nie jest i że jest w trakcie zdrowienia, aby nadal prosić o człowieczeństwo.

„Modlę się za wszystkich, szczególnie za tych, którzy cierpią. Proszę was, abyście nadal się za mnie modlili” – napisał papież Franciszek.

Z drugiej strony wynagrodzenie, które otrzymuje Papież Franciszek oscyluje wokół biliona dolarówWedług wersji Administracji Dziedzictwa Stolicy Apostolskiej (APSA) opublikowane w 2021 r.

Czytaj teraz

Użytkownik TikTok opowiada, jak zdobyła dyplom, który nie istnieje

Kobieta świętuje 52 lata motywu Disney Princess

Udostępnianie konta Netflix: oszczędności czy kłopoty?