3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pamiętasz Miss Universe, która doradzała Ugly Betty? Tak wygląda Cecilia Polocco, 21 lat później

21 lat po pierwszym pokazie ”Brzydka Bettypozycjonuje się jako jedna z najczęściej oglądanych telenoweli przez publiczność na całym świecie, ponieważ w 2020 r. Netflix Dodaję to do jego zawartości. tajemnica? Nikt nie wie, my wiemy, że w całej fabule pojawiają się różne postacie, które sympatyzują z Betty i odradzają jej dalsze nadużycia lub oszustwa, jedną z nich jest modelka Cecilia PoloccoWygląd, w którym się bawi, wiesz, co się z nią stało? Tutaj mówimy.


Występ Poloko w Brzydkiej Betty z 2001 r. Zdjęcie: Exclusive

Udział Bolocco – chilijskiej modelki i prezenterki telewizyjnej – pojawia się w końcowej fazie serialu, kiedy Beatriz była już świadoma oszustwa Dona Armando, jej szefa i mężczyzny, w którym jest zakochana. Chociaż Betty nie jest konkretna, oddycha i wyraża uczucia ludzi, którzy ją ranią i wyśmiewają. Dlatego Bolocco jest również uczciwa i przyznaje, że również padła ofiarą psotnych ludzi.

„Ból nie ma twarzy, nie dyskryminuje. Płakałem też jak ty, zniszczyli mi duszę” – wyraża, gdy Betty nie chce uwierzyć, że zwycięski model Miss UniverseMogę cierpieć z miłości.

Przeczytaj także: Abio Quijano odpowiada Lolicie Cortes po skrytykowaniu Kaaby: „Zostaw nas w spokoju”

Ale Betty upiera się, kierowana bólem rozczarowania, przez który przechodziła: „Jesteś piękną i odnoszącą sukcesy kobietą. Mnie się to nie przydarzyło. Wyśmiewają się ze mnie i odrzucają. Wykorzystują mnie” – beszta.

Bolocco jednak nie denerwuje się Beatriz, zamiast tego próbuje ją zrozumieć i dochodzi do wniosku, że w rzeczywistości są do siebie bardzo podobni, ponieważ chcą być lubiani w środku, a nie ze względu na swój wygląd. Rozmowę wzbogaca Betty, która po wyciszeniu dziękuje modelce za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi osobistymi doświadczeniami i otwarcie perspektywy eksperta finansowego.

READ  Edwin Kaze: To było takie skromne życie, jakie żył, zanim stał się sławny. Jego żona płaci mu za filmy

Co się stało z Cecilią Poloko w prawdziwym życiu?

bolocco_2.jpg
Bolocc w 2021 roku. Zdjęcie: Instagram

Obecnie Miss Universe – zdobywczyni Miss Universe z 1987 roku – ma 57 lat i zajmuje się głównie projektowaniem mody, jest bardzo aktywna w swoich sieciach społecznościowych, jeśli chodzi o opowiadanie o nowych ubraniach, nad którymi pracuje, takich jak kurtki wykonane w 100% z wełny, płaszcze, torebki, zegarki, paski, biżuterię i perfumy.

miss_universe_1985.jpg
Zwycięstwo Bolocco w 1985 roku. Zdjęcie: Instagram

Bolocco będzie pracował dla Falabella, popularnej kolumbijskiej marki odzieżowej, dla której wypuścił kilka kolekcji. Ale moda to nie jedyna rzecz, którą obecnie zajmuje się, uczestniczy w wydarzeniach altruistycznych, jest dyrektorką dwóch instytucji, jak to miało miejsce niedawno w budynku Instytutu Onkologii w jej rodzinnym Chile i w tym czasie, jak wielu pacjentów, przeszła mammogramy w celu nagłośnienia znaczenia rutynowych badań.

Jest to także część inicjatywy „Garnki Solidarności”, dzięki której mieszkańcy Chile przewożą podstawowe zapasy żywności ofiarom na Ukrainie w wyniku rosyjskiej inwazji.

Ponadto 27 maja minęło 35 lat od otrzymania przez nią korony Miss Universe, więc pojawiła się na placu handlowym w swoim mieście, aby upamiętnić to wydarzenie, gdzie towarzyszyła jej duża liczba obserwujących.

Model ma również 18-letniego syna, Maximo Saul Zmiękczacz PolocoProdukt jej związku z Carlosem zmiękczacz, były prezydent Argentyny, z którym byłem żonaty przez 10 lat (od 2001 do 2011). U jego syna zdiagnozowano raka ośrodkowego układu nerwowego w 2018 roku, z bardzo niezadowalającymi perspektywami. „Powiedzieli mi, że mają przed sobą dwa lata życia”, powiedział La Nación w wywiadzie w 2021 roku.

max.jpg
Cecilia i jej syn Maximo, w 2018 roku. Zdjęcie: Instagram

Jednak Poluko zawsze pozytywnie patrzyła na chorobę swojego syna, ponieważ doskonale zdawała sobie sprawę, że odpuszczenie nie pomoże jej wesprzeć jej jedynego syna w posuwaniu się naprzód. „Mimo bólu, udręki i wielkich prób, jakie przychodzą w życiu, trzeba znaleźć przestrzeń do uśmiechu. Nie można zmierzyć się z tymi próbami skończonymi, zrozpaczonymi…” – powiedział, a teraz Maximo pokonał chorobę i jest oddany dziennikarstwu – ale to nie przeszkodziło modelowi w dalszym monitorowaniu zdrowia innych młodych dorosłych z tym samym stanem.

READ  Harry i Meghan są „wściekli”, że po poronieniu zostali sfotografowani w placówce medycznej

max_2.jpg
Maxim po powrocie do zdrowia w 2022 roku. Zdjęcie: Instagram

Przeczytaj także: Alan Thacher: „Praca z Adele Ramones jest skomplikowana”

Zapisz się tutaj Aby otrzymywać biuletyny z dzisiejszymi wiadomościami, opiniami, opcjami weekendowymi, Katarem 2022 i wieloma innymi opcjami bezpośrednio w wiadomości e-mail.

mleko