18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Paco de la O odpowiada na zarzuty swojej byłej żony, Gabi Platas: „Już wyzdrowiałem”

Gabi Platas Uważana za jedną z najbardziej ukochanych aktorek w połowie serialu, ujawniła jednak jeden z najbardziej burzliwych epizodów swojego życia, kiedy była z nią w związku. Paco de la OKto nie zawahał się odpowiedzieć na oskarżenia.

W rozmowie z Mara Patricia Castaneda Na swoim kanale YouTube Gaby Platas opowiedziała o swojej karierze i czasach małżeństwa, a także o relacjach, jakie ma obecnie ze swoimi byłymi partnerami.

Może Cię zainteresować: „Kreatywne i głupie zero”: Raul „Murzyn” Araiza wybucha przeciwko dzisiejszemu partnerowi

Aktorka wspomniana za udział w programie ”kolejna rolkaRazem z Adalem Ramonesem i Yordi Rosado, jedno z jego małżeństw jest wyróżnione, ponieważ powiedział, że czuje się dobrze, kończąc to i że chce wymazać ten rozdział swojego życia.

Na nic ode mnie nie zasługuje Myślę, że dla mnie jako kobiety ważne jest zakończenie związku z wieloma negatywnymi rzeczami i nagle przyzwyczajasz się do tego i nie zdajesz sobie sprawy, że żyjesz w brutalnym środowisku, niewierności i narkotykach i nagle przyzwyczajasz się do tego, – powiedziała Gabi Platas.

Gaby Platas i Paco de la O. Zdjęcie: Cuartoscuro

Paco de la mówi, że jest wyleczony

W związku z tym Były gospodarz „Venga la Alegría”Paco de la O nie zawahał się odpowiedzieć na oskarżenia swojej byłej żony, z którą rozstał się po 10 latach związku.

De la O był zaskoczony oskarżeniami Gabi PlatasNie zawahał się jednak życzyć jej powodzenia i zapewnił, że jeśli spotka ją ponownie, nie zawaha się przyjąć jej z szacunkiem.

„Zawsze wyślę Błogosławieństwa dla Gabrielli Ponieważ zostawiła mi tyle pięknych rzeczy, to, że teraz dorasta, tak zaskoczyło mnie, powiedzmy wszystko, co wydarzyło się w związku i rzeczy, które musiałem wypracować jako osoba, poświęciłem się temu.” powiedział na konferencji prasowej.

Może Cię zainteresować: Gabe Platas ujawnia prawdziwy powód, dla którego przeszła operację w wieku 32 lat, aby nie mieć dzieci | Wideo

READ  Czym żyją książę Harry i Meghan Markle po rezygnacji z monarchii? Książęta Sussex mają majątek wart ponad 60 milionów dolarów ludzie | zabawa

Jeśli chodzi o przemoc, o której mówiła aktorka Mara Patricia Castaneda, potwierdziła, że ​​jest przeciwna przemocy: „Istnieje przemoc wobec mężczyzn, dzieci i młodych kobiet; widzę dekadencki czas w kradzieżach i przemocy. Nie powinno być przemocą, wskaż. A jeśli ktoś jest agresywny, pozwól mu pracować, ale widzimy go w domach i w ruchu ulicznym, a najlepszym rozwiązaniem jest to, aby każdy wykonał swoją część.

Paco de la O obecnie utrzymuje związek z Aktorka Malu Carreras Kto ma 7-letniego syna potwierdził, że wypowiedzi Gabi Platas w żaden sposób nie wpłynęły na ich związek.