1 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pablo Lyle osiągnął 36:3 zdjęć swojego nawrócenia po aresztowaniu w Stanach Zjednoczonych za morderstwo

Pablo Lyle ma 36 lat W środku trudnego procesu prawnego Zjednoczone państwo, Ponieważ aktor zadeklarował okoskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci. Bohaterka serialu i filmów od tamtej pory nie skończyła jeszcze z tym sporem sprzedaż hurtowa musi być zadeklarowana, Jednak w rzeczywistości spędził trzy lata w areszcie, więc fani i opinia publiczna mogli ostatnio zobaczyć jego dramatyczną przemianę od czasu aresztowania do ostatniego procesu.

To było w kwietniu 2019 roku, kiedy artysta rozmawiał z Juana Ricardo Hernandeza, 63, na ulicach Miami na Florydzie. Meksykański aktor uderzył mężczyznę, który kilka dni później natychmiast upadł na ziemię.Ofiara, za którą Lyle został oskarżony o zabójstwo, zmarła. Proces został wydłużony z powodu pandemii Covid-19, więc trwał do 2022 roku Sędzia uznał go za winnego. Wydaje się jednak, że jego obrona chce się odwołać.

3 zdjęcia transformacji Pablo Lyle’a

Przed wypadkiem, który na zawsze naznaczył jego życie, Paweł Lyle Był bardzo popularny dzięki swojej osobowości w kinematografia Mairees kontra GodinezJeden z najbardziej dochodowych meksykańskich filmów. Wydawać by się mogło, że wszystko wskazuje na to, że aktor osiągnął szczyt w swojej karierze, ponieważ oprócz kręcenia w serialu „Yankee” netflix, Zaplanowano drugą część komiksu, w której wcielił się w rolę „Santiego”; Jednak doszło do brzemiennej w skutki bitwy, która odmieniła jego losy.

Pablo Lyle podróżował po Miami, kiedy pokłócił się z ofiarą IGpablolyle

W drodze na lotnisko po spędzeniu 10 dni na wakacjach w hotelu Miami, Floryda, Pablo rozmawiał z rodziną Hernandeza, który uderzył go mocno I zostawił leżąc na ziemi. Początkowo gwiazda telewizji została oskarżona o napaść, mężczyzna zmarł Cztery dni po wypadkuuraz głowy, Więc przestępstwo zmieniło się w morderstwo.

Aktor spędził kilka lat w areszcie śledczym, ponieważ ze względów zdrowotnych jego proces został opóźniony, więc dopiero w kwietniu tego roku aktor, który ma teraz 36 lat, zapłacił kwotę50.000 dolarów kaucji Aby móc być w areszt domowy. Jednak przez te lata nie był w stanie podjąć pracy ani wyjechać z kraju, więc sytuacja ekonomiczna zaczęła się pogarszać, jak podają niektóre doniesienia mediów.

Tymczasem jego proces był wielokrotnie przekładany, aż do rozpoczęcia procesu we wrześniu, podczas którego sześciu członków ławy przysięgłych i sędzia wysłuchali obrony obu stron. Lylei Podobnie jak krewni Juana Ricardo Hernandeza, którzy domagają się sprawiedliwości za jego śmierć. W ten sposób 4 października został uznany za winnego zarzucanych mu czynów Grozi ci do 15 lat więzienia.

Jego rozprawa została opóźniona z powodu pandemii.Foto: AP

Według niektórych doniesień obrona głównego bohatera też „cień przeszłości”, zwraca uwagę, że proces przedprocesowy był wadliwy ze względu na relacje w mediach, dlatego argumentują, że ława przysięgłych mogła mieć stronniczą perspektywę, co doprowadziło ich do wydania werdyktu przeciwko meksykańskiemu przedstawicielowi. Z tego powodu słuchanie polega na poznaniu zdania lub tego, co jest właściwe Został ponownie przesunięty na 28 listopada.

rodzina i przyjaciele Paweł Lyle Poprosili o datki, aby móc opłacić koszty prawne bohatera serialu i filmów. Stworzyli stronę, aby fani mogli dołączyć do sprawy i zebrać 100 000 $: „Podczas całego procesu Pablo poniósł bardzo wysokie koszty prawne, które nadal sumują się na tej długiej i żmudnej drodze”, czytamy na stronie, do której dzwonią pomóc aktorowi.

W październiku 2022 r. Pablo Lyle został uznany za winnego, fot. agencje

Czytaj:

Siostra Pablo Lyle’a po raz pierwszy opowiedziała o ich trudnej sytuacji rodzinnej

Pablo Lyle: Kiedy odbyło się przesłuchanie aktora skazanego za nieumyślne spowodowanie śmierci?

READ  Miss Universe została brutalnie zgwałcona i zamordowana; Marzył o powrocie na pokazy mody