23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Oxxo lub OxzT?, IA odtwarza Meksyk, jeśli nie jest okupowany

Oxxo lub OxzT?, IA odtwarza Meksyk, jeśli nie jest okupowany

  • To w dużej mierze dzięki twórcom treści społeczność cyfrowa wzrosła wykładniczo w ostatnich latach.

  • W konwersacji cyfrowej rozpowszechniło się wykorzystanie sztucznej inteligencji jako środka wyrazu i komunikacji.

  • Dzięki powstaniu nowych technologii, zwykli użytkownicy internetu coraz częściej korzystają z aplikacji takich jak VR i AI.

W dzisiejszych czasach sieci społecznościowe stały się nieodzowną częścią zaangażowania ludzi; Sprzyja temu szeroka gama informacji, które można skonsumować niemal natychmiast, o czym świadczy krótki wirusowy film, gdzie Sztuczna inteligencjaOtrzymał zadanie przedstawienia, jak wyglądałby Meksyk, gdyby nie został podbity, a nawet zmienił kryptonim Oxxo na OxzT.

W dzisiejszych czasach przyspieszający rozwój technologii zaczął determinować zachowania ludzi, gdyż coraz częściej zdarza się, że wielokrotnie wykonują oni wszelkiego rodzaju codzienne czynności, takie jak praca, Ucz się, handluj i baw się Głównie rozwiąż wszelkiego rodzaju wątpliwości.

Otóż ​​dzięki rosnącej liczbie aktywnych internautów, jako twórcy treści, internauci mogą pożądać wszelkiego rodzaju talentów, aspektów życia codziennego poza ich rzeczywistością, a nawet wyobrażać sobie najróżniejsze scenariusze, Dzieje się tak dzięki nowym osiągnięciom technologicznymJak sztuczna inteligencja czy rozszerzona rzeczywistość.

Oxxo lub OxzT: W ten sposób sztuczna inteligencja odtwarza Meksyk, jeśli nie jest okupowany

Podbój jest częścią wód tego, co można uznać za dzisiejszy Meksyk; Jednak ten proces kolonizacji został przetestowany przez innowatora, Poprzez sztuczną inteligencję (AI) Podjął się zadania przedstawienia, jak wyglądałby dzisiejszy Meksyk, gdyby istniał pod wpływem starożytnych cywilizacji, które okupowały to terytorium.

@moyagus3♬ Fanfara Marvel Studios — muzyka dla maniaków

Jednak nie jest to jedyny przypadek, kiedy jednej z tych inteligencji powierzono zadanie reprezentowania legendarnego sklepu samoobsługowego w aspektach niezwiązanych z rzeczywistością, Otóż ​​w ostatnich miesiącach stało się wiadome, jak potrafi sztuczna inteligencjaPrzedstawiać Oxxos z multiwersum.

@pracownik 🤯🤯🤯 Wczoraj zacząłem trochę grać i przyszło mi do głowy zapytać go o oxxos z innych uniwersów i bardzo mi się spodobały wyniki hahaha # O Panie # O Panie #Sztuczna inteligencja # rysunek_inteligentny_inteligentny # sztuka ♬ Ark Patrol Puść wolno i wahaj się – adri 🌵

Obecnie coraz częściej ludzie zwracają się do narzędzi cyfrowych w celu rozwiązania wątpliwości; Jednak w ramach wykorzystania sztucznej inteligencji rozpoczęła się debata na temat stopnia dyskredytacji tych, których można obserwować, a nawet czytać.

READ  Sam Bankman-Fried: Założyciel FTX został zwolniony za kaucją w wysokości 250 milionów dolarów

Czytaj teraz:

KFC i Mhoni Vidente łączą siły na Super Bowl; Anmec ma nowego prezesa

Teaser: M&M’s to teraz Ma & Ya’s w zwiastunie, gdy rozwijają się akrobacje Super Bowl

Poprzez kampanię kreatywną Heinz ujawnia problem z Super Bowl LVII

Cyfry rzymskie: HEINZ wyjaśnia zagadkowe cyfry rzymskie podczas Super Bowl za pomocą kultowej liczby 57