20 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Otworzy biura w Szwecji, Polsce, Belgii i Niemczech

Programista Aliant TM Real Estate Group, Specjalizująca się w budowie i modernizacji drugich domów na wybrzeżu Morza Śródziemnego, rozpoczęła projekt rozbudowy, koncentrując się na Otwarcie nowych biur w różnych krajach Europy. W rzeczywistości firma planuje otworzyć oddziały na rynkach z dużą liczbą międzynarodowych klientów: Szwecji, Polski, Belgii i Niemiec.

Firma zajmująca się obrotem nieruchomościami go otworzy Pierwszy Przedstawiciel w Szwecji „W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie szwedzkiego kupca obszarem Costa Blanca i Costa del Sol”, mówią przedstawiciele firmy. W ciągu ostatnich dziewięciu lat klienci w tym kraju stanowili 15% całkowitej sprzedaży międzynarodowej TM Grupo Inmobilario.

Aby kontynuować, The Kobieta reklamowa Cherna planuje przejąć kontrolę nad rodziną Polska, Belgia i Niemcy. Ten ambitny plan internacjonalizacji polega na sprzedaży od 70% do 80% klientów firmy klientom międzynarodowym.

TM Group Inmobilario pracuje nad tą strategią od kilku miesięcy. W szczególności zaczęło się, gdy w systemie wybuchła epidemia Początkowo otwierając biura tymczasowe, Terminowe podróże do miejsc o dużym popycie, aby obsługiwać klientów w ich mieście. „Grupa Alicante postanowiła nadal ścigać się, aby się rozwijać, otwierając nowych delegatów, ponieważ oferta śródziemnomorska jest bardzo pozytywnie przyjmowana w tych obszarach” – mówi firma.

Dzięki tej strategii TM Real Estate Group Celem jest sprowadzenie hiszpańskiego produktu do Europy i aktywna promocja jego produkcji w krajach europejskich w celu dalszej promocji gospodarki narodowej i turystyki mieszkaniowej.

Grunt na 12 000 domów

Z historią ponad pół wieku, DM zamknął niektóre w roku podatkowym 2020 Przychody 161 mln euroTo o 8% mniej niż rok wcześniej. Ponadto firma osiągnęła łączny zysk operacyjny w wysokości 24 mln (ebitda). W ubiegłym roku The Kobieta reklamowa Alicante dostarczyło 468 domów. Łącznie do międzynarodowego profilu klientów dostarczono 272 sztuki (74%). Jej głównymi klientami są z Belgii, Niemiec i Polski.

READ  Lewandowski polską gwiazdą mistrzostw świata

Jeśli chodzi o parter, DM ma milion metrów kwadratowych dachu Rozwija się w pobliżu 12 000 domów. W rzeczywistości ostatnie duże nabycie gruntów na Costa Blanca i Majorce w 2019 roku przyniosło inwestycję w wysokości 42 milionów.

Od momentu powstania deweloper dostarczył ponad 20 000 domów, głównie na Morzu Śródziemnym. Firma pokrywa jednak podatki od zarządzania i inne podatki biznesowe Funkcja hotelowa Około 1000 kluczy w Riviera Maya-Meksyk, między innymi wynajem wakacyjny, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz eksploatacja rolnicza i marketing.