4 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Otwierają Pixel Watch i Apple Watch, a różnica płacze

Otwierają Pixel Watch i Apple Watch, a różnica płacze

Nowy Pixel Watch jest otwarty i wygląda jak labirynt w środku. Zupełnie inny niż Apple Watch.

google offline Wyjmij różne produkty Wejście na rynek sprzętu. W związku z tym gigantyczna firma niedawno wydała plik Odnowiona rodzina Pixel 7 i 7 Pro. Do niedawna Google nie miał niszy rynkowej, do której mógłby się dostać, a były to smartwatche.

z wyjściem zegar pikselowyGoogle kładzie podwaliny pod to, co będzie Nowa generacja inteligentnych zegarków. Mieliśmy okazję zobaczyć jak od iFixit otworzył zegarek I… co widzieliśmy, jeśli porównamy to do Apple Watcha, Pozostawia wiele do życzenia.

Wewnątrz Pixel Watch pozostawia wiele do życzenia

Podekscytowani możliwym smartwatchem Google wszyscy uważamy, że ceny będą lepsze, ale nic nie może być dalsze od prawdy. Ceny tego urządzenia Są trochę długie. Zwłaszcza jeśli porównamy wnętrze.

zegar pikselowyApple Watch Ultra

O ile prawdą jest, że urządzenie z zewnątrz wygląda ekscytująco, to jest koroną zegarka Wygląda tanio na pierwszy rzut oka A na ekranie, Amoled, widać plik wątpliwa trwałośćWedług niektórych analiz przeprowadzonych przez sieć.

Jak widać na powyższym obrazku, piksel jest w środku Wygląda nieco prościej, bardziej standardowo Jest bardziej wyprodukowany niż zegarek Apple Watch, więc po otwarciu urządzenia bateria jest widoczna gołym okiem i nie ma ostatecznej opieki, jaką robi Apple.

Labirynt, aby dostać się do ekranu i baterii

Innym godnym uwagi aspektem dekonstrukcji jest: Spróbuj zdemontować baterię i ekran. W takim przypadku musisz oddzielić sporo przewodów i Lekko wciśnij baterię (Ze szkodami, które możemy tym wyrządzić).

Na końcu korpusu znajdą się złącza baterii i ekranu, który możemy oddzielić od zegarka, co sprawia, że ​​demontaż urządzenia jest nieco labiryntowy i trudno dostępny. Jak widzimy, zauważamy Różnica w cenie z Apple na tych małych rzeczach.

READ  Android | Możesz więc wyszukiwać w Google Play aplikacje przeznaczone tylko do zegarków, samochodów i telewizorów | Aplikacje | Smartfony | technologia | inteligentne zegarki | sztuczka | Funkcje | nd | nnni | gra sportowa

Rozbijanie zegarka pikselowego

Wszystkie boczne kable, które idą do wejść mechanicznych na koronce i przycisku bocznego, podłączony do tego samego kabla, więc jest przymocowany do obudowy. Więc przełącznik się zablokował nie można wymienić indywidualnie, przynajmniej bez szkody dla reszty.

Niezależnie od różnic, Pixel Watch nie jest zły jako punkt wyjścia

Możemy być bardzo krytyczni, ale musimy o tym pamiętać To pierwsza generacja Urządzenie Google. To samo stało się z Pixelami, które sprawiły, że telefony nie były idealne, ale miały bardzo fajne funkcje, a z czasem stały się lepsze w pozostałych.

Mamy więc nadzieję, że Pixel Watch pod tym względem będzie taki sam, jak siostrzane telefony. Chociaż to prawda Nie możemy porównywać Zegarek z Apple Watch, ani za cenę, ani za lata rozwoju, można powiedzieć, że jest dobry na pierwszą generację.

Ten artykuł sugeruje Obiektywna i niezależna Produkty i usługi, które mogą zainteresować czytelników. Kiedy użytkownik dokona zakupu za pośrednictwem określonych linków, które pojawiają się w tej wiadomości, Andro4all otrzymuje prowizję. Przystąp Do kanału ofert Andro4all Aby zobaczyć najlepsze oferty, zanim ktokolwiek inny.