19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Oto luksusowe nieruchomości Inés Gómez Mont w Stanach Zjednoczonych (zdjęcia i wideo)

Oprócz domu, który zamierzał kupić od piosenkarki Cher, Ines Gomez Montbędzie miał więcej nieruchomości w Stanach Zjednoczonych (UE) – ujawnił kanał rozrywkowy „Plotki nie lubią”.

„Znaleźliśmy dokument, który również wskazywał, że„ Los Angeles ”, to małżeństwo (Ines Gomez Montt i Victora Álvareza Pogi) ma więcej domów, a jeden z nich był w Nowym Jorku” – powiedziała Elisa Berstein.

Niezrównany zrzut ekranu z plotkami na YouTube

Według dziennikarza rozrywkowego w okolicy, w której znajduje się domniemane mieszkanie aktorki i hostessy, lokal kosztował od 2 do 4 milionów dolarów. Powiedział jednak, że „najbezpieczniejsze jest to, że są droższe”.

Według zdjęć dostarczonych przez „Chisme No Like”, luksusowy apartamentZnajduje się przy 40 West 55th Street w Nowym Jorku, ma dwie sypialnie, dwie łazienki, kuchnię, hol z całodobową ochroną, dwie windy, pralnię, strefę na rowery i schowek.

https://www.youtube.com/watch?v=KpOZb1K8tnU

To jest przypuszczalna sekcja dla Ines Gomez Mont w Nowym Jorku:

Z drugiej strony, kilka dni temu ujawnił to film „Plotki No Like” Ines Gomez Mont Jej mąż zamierzał kupić rezydencję Cher za 17 milionów dolarów.

Ines Gomez Mont Cieszy się przywilejami z cudzymi pieniędzmi, z własnego pałacu UdziałKupiłby to za 17 milionów dolarów […] To jedna z rezydencji w Miami, w pobliżu miejsca zamieszkania Emilio Estefan, gdzie mieszka wiele celebrytów” – ujawnił dziennikarz rozrywkowy Javier Siriani.

Według Ceriani, sama Gómez Mont opublikowała zdjęcia dawnych posiadłości Cher na swoich portalach społecznościowych.

„Jak mamy dowód, że jest w domu Cher? Rzeczy, które publikujesz. (Na zdjęciach) pokazuje ten sam kominek, kolumny, podłogę i ławki”.

Tak wygląda rzekoma rezydencja Ines Gomez Montt w Miami

Rezydencja, którą szofer kupiłby od Cher, ma trzy kondygnacje i zawiera sześć sypialni, pokój gier, bar, siłownię, biuro, sześć pełnych i pół łazienek, pensjonat, basen, ogrody, dziedzińce, parking i fontanny.

https://www.youtube.com/watch?v=zqF4kjrZR

Może Ci się spodobać:

Ujawniają nazwiska celebrytów, którzy brali udział w rzekomych imprezach erotycznych z mężem Ines Gomez Montt

Afera Quirobes: Historia miłosna Ines Gomez Montt i Victora M. Alvareza Bugi; Tak się poznali

Annette Koboro potwierdziłaby, że mąż Ines Gomez Mont spotyka się z innymi mężczyznami

READ  Stworzyli zespół El Chavo del 8, z hollywoodzkimi gwiazdami i to będą aktorzy