2 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Oto jak zmienia się twoje ciało, jeśli przestaniesz jeść cukier przez 30 dni

Znane są szkodliwe skutki, jakie wywierają niezdrowe substancje, jak np cukier, ultraprzetworzonych i alkoholu na nasze ciała. Ale często trudno jest zmienić nawyki żywieniowe, dlatego nazywa się je holenderskimi Sasza Harland Kilka lat temu postanowił zebrać swoje doświadczenia w przetłumaczonym na język hiszpański filmie dokumentalnym pt Mężczyzna rezygnuje z dodatku cukru i alkoholu na miesiącopowiedział to BBC.

W sześciominutowym filmie Cheb Przechodzi przez różne etapy. Na początku, przy diecie opartej na owocach, warzywach i innych nieprzetworzonych pokarmach, cierpi na zmęczenie, zły nastrój, a nawet swego rodzaju syndrom odstawienia, który sprawia, że ​​jest ciągle głodny i ma mało energii.

Stopniowo Harland przyzwyczaja się do swojej nowej diety, aż zaczyna czuć się trochę chory pozytywne efekty Od tych samych 25 dni po jego rozpoczęciu.

Potem, w ostatnim tygodniu z czterech, zamierza się nagrać, gdy stwierdzi np., że budzi się z większą swobodą i energią, co później spotyka się z lekarzem.

W ciągu zaledwie jednego miesiąca Harland zrzucił 10 funtów ze swojej diety, obniżył poziom cholesterolu o 8 procent i obniżył ciśnienie krwi o 10 punktów. pozytywne efekty Dla zdrowej diety opartej na składnikach odżywczych.

READ  Ratują pacjenta z perforacją ze względu na filtr żyły głównej dolnej aorty brzusznej