3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Oto jak zmienia się twoje ciało, jeśli przestaniesz jeść cukier przez 30 dni

Oto jak zmienia się twoje ciało, jeśli przestaniesz jeść cukier przez 30 dni

Znane są szkodliwe skutki, jakie wywierają niezdrowe substancje, jak np cukier, ultraprzetworzonych i alkoholu na nasze ciała. Ale często trudno jest zmienić nawyki żywieniowe, dlatego nazywa się je holenderskimi Sasza Harland Kilka lat temu postanowił zebrać swoje doświadczenia w przetłumaczonym na język hiszpański filmie dokumentalnym pt Mężczyzna rezygnuje z dodatku cukru i alkoholu na miesiącopowiedział to BBC.

W sześciominutowym filmie Cheb Przechodzi przez różne etapy. Na początku, przy diecie opartej na owocach, warzywach i innych nieprzetworzonych pokarmach, cierpi na zmęczenie, zły nastrój, a nawet swego rodzaju syndrom odstawienia, który sprawia, że ​​jest ciągle głodny i ma mało energii.

Stopniowo Harland przyzwyczaja się do swojej nowej diety, aż zaczyna czuć się trochę chory pozytywne efekty Od tych samych 25 dni po jego rozpoczęciu.

Potem, w ostatnim tygodniu z czterech, zamierza się nagrać, gdy stwierdzi np., że budzi się z większą swobodą i energią, co później spotyka się z lekarzem.

W ciągu zaledwie jednego miesiąca Harland zrzucił 10 funtów ze swojej diety, obniżył poziom cholesterolu o 8 procent i obniżył ciśnienie krwi o 10 punktów. pozytywne efekty Dla zdrowej diety opartej na składnikach odżywczych.

READ  Plusy i minusy dziesięciu najpopularniejszych diet na świecie