1 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Osuwisko, jakie otrzymała Polska, wywołało krytykę prasy w jej kraju

Polska prasa określiła zwycięstwo 6:1 nad Belgią jako „hańbę” i zwróciła uwagę, że trener musi wymienić piłkarzy, ponieważ dodaje zbyt wielu piłkarzy.

Wygrana 6-1 Polska Cierpiał wcześniej BelgiaW środku Liga Narodów UEFAWywołało to krytykę prasy krajowej, która nadała selekcji inne zalety, a jedną z nich „zniszczono”.

pośrodku Figlarny Opublikował na swoich portalach społecznościowych, że został „rozproszony. Polska w drugiej grze Liga narodów Przegrali z Belgią 1:6. Paliwa naszej drużyny starczyło tylko na pierwszą połowę, a drugi mecz zakończył się zawstydzeniem.

Podczas meczu drugiego dnia turnieju reprezentant Belgii po prostu zaatakował swojego polskiego rywala, co wywołało komentarze m.in. sugestii odnowienia składu.

Nazwa mediów Rzeczpospolita – Jeśli ktoś wierzy, że mamy już reprezentację, po środowej nocy będzie musiał zmienić zdanie. Zagraliśmy bardzo źle i przegraliśmy 6:1 z Belgią.

– Nowy trener musi zmienić drużynę i jest to oczywiste, ponieważ zawodnicy się starzeją. Ale starzy grali na przeciętnym poziomie, a młodzi, którzy ich zastąpili, nie zdali testu – zaznaczył.

W mediach zwracano nawet uwagę, że to wynik Polska Wynikało to z błędów zespołu i innych czynników, które wpłynęły na sukces meczów związanych ze wspomnianym europejskim turniejem.

– Belgowie łatwo stworzyli sobie sytuacje głównie w wyniku naszych błędów na środku pola, mieli strzały, Kliknij tutaj Tak Jan Bednarek W tych warunkach nie można uniknąć błędów i Drakowski Uratował co najmniej trzy bardzo niebezpieczne strzały. .

„Kiedy Lewandowski Tak Grichowiak Wyglądało na to, że opuścił boisko Piotr Zieliński Musiał dźwigać ciężar imprezy. Nic takiego się nie wydarzyło. Nie ma organizacji, a tym bardziej lidera” – dodał.