22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ostrzegają przed eksperymentami w Chinach na zmutowanym szczepie Covida;  Niszczy mózg ze 100% śmiertelnością.

Ostrzegają przed eksperymentami w Chinach na zmutowanym szczepie Covida; Niszczy mózg ze 100% śmiertelnością.

Naukowcy Chińczycy eksperymentują ze zmutowanym szczepem… COVID-19 Co zabija 100%. „Humanizowane” myszy.Media donoszą m.in Poczta nowojorska I codzienna poczta.

Śmiertelny wirus tzw GX_P2VZaatakowała mózgi myszy zaprojektowane tak, aby odzwierciedlały tę strukturę Genetyka Podobne do tego ludzieMedia podały, na podstawie badania opublikowanego w zeszłym tygodniu w Pekin.

Przeczytaj także: Populacja Chin spada: drugi rok z rzędu spada o 2 miliony

„To podkreśla ryzyko rozprzestrzenienia się GX_P2V na ludzi i zapewnia unikalny model zrozumienia mechanizmów”. Przyczyna choroby Związanych z wirusami SARS-CoV-2„” – napisali autorzy badania.

On Śmiercionośny wirus Jest to zmutowana wersja GX/2017, która jest kuzynem Korona wirus Który odkryto u łuskowca malezyjskiego w 2017 roku, trzy lata przed jego odkryciem pandemia.

Wszystkie myszy, które były ranny Zmarł na wirusa w ciągu zaledwie ośmiu dni, co badacze określili jako współczynnik śmiertelności „Zaskakująco” szybko.

Plik GX_P2V został zainfekowany płuca, Kości, oczy, Tchawica I mózg Martwe myszy do tego stopnia, że ​​powodują śmierć.

Na kilka dni przed śmiercią myszy Przegrali Waga Szybko przyjęli przykucniętą postawę i poruszyli się Ekstremalna powolność.

Najbardziej niepokojącą rzeczą w tym wszystkim są jego oczy Włożyli Całkowicie biały na jeden dzień przed śmiercią.

Jest to pierwsze tego typu badanie, które wskazuje wskaźnik śmiertelność 100% u myszy ranny wirusa powiązanego z Covid-19, co znacznie przekracza wyniki podane wcześniej w innym badaniu, Oni napisali Naukowcy.

Wyniki badania nr Wskaż wyraźnie Jak to wpłynie na ludzi?

François Ballouxekspert w dziedzinie epidemiologii Instytut Genetyki na Uniwersytecie College Z Londynu odpowiedział na swoim koncie X, opisując śledztwo jako: „Wspaniały” Na poziomie naukowym jest to „całkowicie bezużyteczne”.

Przeczytaj także: Zwycięzca wyborów prezydenckich na Tajwanie obiecuje chronić wyspę przed zagrożeniami ze strony Chin

READ  Źle... Wilson, wojskowy pies ratowniczy, który poszukiwał aborygeńskich dzieci, wciąż zaginął

„Nie widzę nic więcej ponad to Długoterminowe zainteresowanie Czego można się dowiedzieć z wymuszonej infekcji obcego szczepu humanizowanych myszy przy użyciu A Losowy wirus. Wręcz przeciwnie, widziałem, jak coś takiego może pójść nie tak.”

On Doktor Giennadij Glińskiemerytowany profesor medycyny przy ul Stanforda„To szaleństwo musi się skończyć, zanim będzie za późno” – napisał.

Obecne badanie nie wydaje się mieć żadnego związku z… Instytut Wirusologii w Wuhan w ChinachKtóry był centrum teorii wycieków laboratoryjnych wokół pandemii Covid-19. Chiński rząd zaprzecza, jakoby taki wyciek miał miejsce, a badania to potwierdzają Globalna Organizacja Zdrowia (Światowa Organizacja Zdrowia) nie była w stanie zweryfikować pochodzenia wirusa COVID-19. Zamiast tego żądają od Chin większej przejrzystości.
Dołącz do naszego kanału

EL UNIVERSAL jest teraz dostępny na Whatsapp! Na urządzeniu mobilnym odkryj najważniejsze wiadomości dnia, opinie, rozrywkę, trendy i nie tylko.

aj/rcr