3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Osoba spadła z lin podczas szkolenia na strażaka 🎦

Osoba spadła z lin podczas szkolenia na strażaka 🎦

W mediach społecznościowych rozprzestrzenił się film nakręcony w Brasilii w Brazylii, przedstawiający mężczyznę przywiązanego do tyrolki, ponieważ podobno szkolił się na strażaka.

Na nagraniu widać, jak mężczyzna powoli schodzi z platformy, na której się znajdował, po czym patrzy w ziemię i powoli postanawia odpuścić i upaść na ziemię.

Na początku wszystko idzie dobrze, ale po kilku sekundach widać, jak lina zipline pęka, przez co mężczyzna spada w przepaść. Następnie kilku strażaków pobiegło mu na pomoc i na tym wideo się kończy.

Według doniesień, mężczyzna został przytomny zabrany do szpitala, ponieważ skarżył się na ból w górnej części ciała, w żebrach po lewej stronie oraz dużą ranę w jednej z brwi.

Szkoła przeciwpożarowa stwierdziła, że ​​lina tyrolkowa została zaprojektowana tak, aby utrzymać ciężar do tysiąca kilogramów i nie jest jasne, dlaczego się zepsuł. Powiedzieli również, że ten test nie był obowiązkowy, ale koledzy z klasy go zachęcali i ostatecznie wziął w nim udział.

Ponadto szkoła podała, że ​​uczeń został już wypisany do domu i obecnie dochodzi do siebie w domu. Dokładne obrażenia odniesione przez ucznia nie są znane, ale uważa się, że nie są one ani poważne, ani wewnętrzne.

READ  Pożegnaj się z papierem toaletowym. Jest to nowy wariant, który zaczyna być używany - Enseñame de Ciencia