30 maja, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Oskarżają Patti Cantu o zdradę po tym, jak zostają przyłapani na opuszczaniu hotelu z Leonem Leidenem o świcie

W ubiegły wtorek, 23 maja, w sieciach społecznościowych zaczęło krążyć wideo, na którym można zobaczyć 39-letnią piosenkarkę i autorkę tekstów, Patty Cantupo wejściu wraz z piosenkarką do słynnego hotelu w Mexico City Leona Leidenaktóry jest od niej piętnaście lat młodszy, gdy zaczynają oskarżać ich o niewierność.

Należy zauważyć, że w zależności od użytkownika Amen W InstagramPatty Cantu i Leon Leyden przybyli do hotelu o ósmej wieczorem i wyjechali około trzeciej nad ranem. po rozprzestrzenieniu się tego wirusa SekcjaZaczęły pojawiać się nowe filmy.

Patty Cantu została przyłapana na wejściu do hotelu z młodą piosenkarką i oskarżona o niewierność

i influencerzy i twórca treści Pablo Czagra przez Twoje konto TIK Tok Udostępnił kolejny film, na którym widać, jak Leon Leiden przytula Patti Cantu, gdy kierują się do wejścia do hotelu.

„Otrzymałem to zdjęcie i wysłałem je do Patty Cantu, ale on mi nie odpowiedział, a potem przestał mnie śledzić na portalach społecznościowych, ale jest wiele osób, które zdecydowanie sugerują, że ta dwójka (Leon i Patty) mają partnera i oskarża ich o niewierność, ale nie znamy sytuacji”. Wyraź nowego kierowcę Dom celebrytów.

Ujawnił również, że poznał Patty Cantu podczas imprezy Aleksandra Fernandeza Ale była zupełnie sama. Warto zaznaczyć, że od 2021 roku tłumaczka jest w związku z meksykańskim aktorem Christiana Vasqueza Najbardziej znany jest z roli w taśmach Mairees kontra Godinez.

W razie Leona LeidenaMeksykański piosenkarz i producent ma niemieckie pochodzenie i podobno spotyka się z kimś z dala od świata rozrywki. Z drugiej strony dziesiątki internautów potwierdziły, że może to być kolaboracja obu artystów, która ujrzy światło dzienne w najbliższych dniach.