9 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Osiągnął porozumienie, aby zostać zawodnikiem drużyny Al-Nasr od stycznia przyszłego roku

zmiany wiatru. To, co zaczęło się jako plotka, wydaje się przekształcać w fakt, który wkrótce zostanie potwierdzony, ponieważ został ujawniony Cristiano Ronaldo s Zwycięstwo Dochodzą do porozumienia i Portugalczycy dołączą do zespołu Królestwo Arabii Saudyjskiej Od 1 stycznia.

Według informacji marki, Panie Champions A arabska drużyna narodowa otrzyma dwuipółletnią umowę, oprócz tego, że jest to najbardziej realistyczna opcja dla 37-letniego gracza od tego czasu. Zwycięstwo Okazuj zainteresowanie, odkąd odszedł Manchester United.

Ta sama metoda to ujawniła Cristiano Ronaldo Byłby najlepiej opłacanym sportowcem na świecie z liczbą bliską temu 200 milionów euro za sezonNawet jeśli reklama płaci ważny rachunek w tej dekadzie.

W tej samej żyle, Owad Stanie się wizerunkiem Arabii Saudyjskiej, ponieważ jego przybycie postawi kraj w oczach wszystkich, użyteczny akt w jego walce o przyjęcie większej roli w sporcie, wraz z przybyciem lider Czasami traktowano to jako sprawę państwową.

Cristiano Ronaldo w Katarze 2022 z Portugalią

Nie jest tajemnicą, że Cristiano Ronaldo Zaczyna się pod koniec jego kariery sportowej, więc zmiana scenerii i bardziej konkurencyjne turnieje mogą być dobrą strategią na przetrwanie do końca, a on już rozpoczął drogę do zakończenia lat sukcesów i sportu z większą intensywnością.

Możesz być także zainteresowany: Steelers Legends ocenia meksykańskie cheerleaderki jako najlepsze poza NFL poza Stanami Zjednoczonymi

Cristiano Ronaldo w Katarze 2022 z Portugalią

READ  Gol Benzemy nie został uznany za spalonego.