24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Oshi no Ko przewodzi zmysłowemu sukcesowi Pan Piano – Kudasai

Oshi no Ko przewodzi zmysłowemu sukcesowi Pan Piano – Kudasai

Mówimy też o spadku ogólnej oceny Oshi no ko W Lista animeNależy również zauważyć, że jego wpływ medialny jest imponujący. Zostało to ostatnio wyjaśnione, kiedyChleb fortepianowyUdostępniamy nasz pierwszy film poświęcony tej serii. Pamiętajmy o tym.Chleb fortepianowyJest YouTuberem pochodzącym z Tajwanu, który obecnie interpretuje motywy muzyczne z serii anime, jednocześnie robiąc seksowny cosplay dla jednej z dziewczyn z odpowiedniej serii.

W tym najnowszym filmie Chleb fortepianowy Miał na sobie kostium Ai Hoshino Do Oshi no kowykonując popularną piosenkę otwierającą „IdolPochodzi z Uasobe. W rzeczywistości, Możliwe, że popularność wideo wynikała również z sekwencji otwierającejgdzie pojawiła się ubrana na swój występ.

A jeśli uważasz, że to za dużo, by wspomnieć o jego nowym wideo Oshi no kopowinieneś wiedzieć, że w ciągu zaledwie czterech dni dodał już ponad 1,7 miliona wyświetleń. Ta liczba jest wyższa niż jakikolwiek inny film opublikowany w ciągu ostatnich czterech miesięcy, co pokazuje nie tylko wagę dzisiejszej franczyzy, ale także siłę prostej miniatury YouTube.

Nie ma wiele do powiedzenia, poza dziwnym faktem Niektórzy zastanawiają się, jak YouTube pozwala na tego rodzaju miniatury i treści w filmach. W rzeczywistości niedawno udostępniła także wideo, w którym udawała Mikasę Ackerman w kostiumie kąpielowym do jednej z piosenek przewodnich Shingeki no Kyojin: Ostatni sezon.

Podsumowanie Oshi no Ko

16-letnia Ai Hoshino jest utalentowaną i piękną idolką, którą uwielbiają jej fani. Jest ucieleśnieniem czystości, ale nie wszystko złoto, co się świeci… Goro Honda jest ginekologiem ze wsi, który jest wielkim fanem Ai. Więc kiedy ciężarna idolka pojawia się w jego szpitalu, jest przerażony. Guru obiecuje mu bezpieczną dostawę, ale nie wie, że spotkanie z tajemniczą postacią doprowadzi do jego przedwczesnej śmierci, a przynajmniej tak sądził. Goro otwiera oczy, znajduje się na kolanach swojego ukochanego idola i odkrywa, że ​​odrodził się jako Aquamarine Hoshino, nowonarodzony syn Ai! Kiedy jego świat wywraca się do góry nogami, Goro wkrótce odkrywa, że ​​show-biznes jest pełen cierni, a talent nie zawsze rodzi sukces. Czy uda mu się ochronić uśmiech ukochanej idolki?

fontanna: otakumo

READ  Wideo: Eduin Caz daje się zobaczyć jak nigdy dotąd, mówią, że nadużył botoksu i dlatego wygląda dziwnie

(c) 赤坂アカ × 横槍メンゴ / 集英社・【推しの子】 製作委員会