18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Oscar Burgos opuszcza Televisę po 48 latach: „Rozwiodę się”

Oscar Burgos opuszcza Televisę po 48 latach: „Rozwiodę się”

Oskara Burgosakomik i prezenter, zasłynął dzięki postaciom w skeczach i talk showach telewizja. Po 48 latach doświadczeń twórca „Perro Guarumo” żegna się z Televisą.

Było to za pośrednictwem klipu wideo na jego kanale youtube Komik zdradził szczegóły, które skłoniły go do rozstania z jedną z najpopularniejszych stacji telewizyjnych na świecie Meksyk.

Ze łzami w oczach Burgos Postanawia zamknąć pewien rozdział w swoim życiu, który nazywa „małżeństwem”. „Nie bawię się dobrze. To mój czwarty rozwód, ale tym razem z Telewizja”, odniósł się do swoich 189 000 subskrybentów.

polecamy

Oscar Burgos planuje poświęcić się treściom w sieciach społecznościowych. Zdjęcie: Instagram @oscarburgostv

Przeczytaj także AliExpress wyrzuca dom przez okno w swoją rocznicę

Oskara Burgosa Stał się jednym z najpopularniejszych komików w Meksyku. W wieku 64 lat rozwijał swoją karierę w różnych mediach i portale społecznościowe.

On też się ożenił Karola Panini, jeden z najbardziej kontrowersyjnych współczesnych celebrytów. W wyniku ich związku mieli syna, ale rozwiedli się po krótkim czasie.

jeszcze raz, Burgos Zapewnij temat do rozmowy, ujawniając powody, dla których się od niego odsunął Telewizja. „Nie przeproszą za to, co ci zrobili, ale osądzą i potępią cię za sposób, w jaki to zrobiłeś” – dodał w swoim filmie.

Prezenter metaforą potwierdził, że z wytwórnią „miał wiele dzieci”, takich jak programy El León Óscar y sus Amigos, Burundango, Su Loca TV i wiele innych. Mimo to doszedł do punktu, w którym czuł, że nie idzie do przodu.

Przeczytaj także Shou Zi Chew, dyrektor generalny TikTok, zaprasza użytkowników z USA do powiedzenia, co im się podoba w aplikacji

„Czułem, że robię to samo, to samo, to samo. I pewnego dnia to przyszło Telewizja I skończyłem nagrywać część mojego programu. A po drodze trochę się zdenerwowałem i cóż, nie zdenerwowałem jednego z szefów, ponieważ pomyliłem szatnie, więc nie byłem świadomy tego ostrzeżenia.

READ  Adal Ramones wysyła wiadomość do Poncho de Nigris po bójce na lotnisku i wyjaśnia, co się stało

Po, Burgos Wyjaśnił, że uważa ten akt za niegrzeczny, ale nie była to negatywna reakcja. Wydarzenie, oprócz walk z kierownictwem, dało mu potrzebę robienia innych rzeczy.

Chcieli anulować program, ponieważ nie skończyłem się zapisywać. (…) Od 1974 roku pracuję w telewizji i nigdy nie przestałem nadawać, więc rozstanie z telewizją jest dla mnie bolesne” – powiedział.

Niezależnie od tarć z firmą, Burgos Podkreślił, że nie czuje urazy do stanowisk dyrektorów wykonawczych Telewizja. Poinformował też, że poświęci się portale społecznościowe.

Zapisz się tutaj Aby otrzymywać nasze biuletyny z codziennymi wiadomościami, opiniami i wieloma innymi opcjami bezpośrednio na swój adres e-mail.

Foh / sól