28 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Organizują grupę, aby pomóc Laurze Bozzo… i nikt nie współpracuje

dobrze dobrze Carlos Bonavides o pomoc Laura Pozzo Po prostu dlatego, że aktor zorganizował grupę, aby pomóc Peruwiańczykowi spłacić długi z Usługa Administracji Podatkowej (SAT)Ale nikt nie chciał z nim współpracować.

„Nikt mnie nie zdjął z planu, nie miałem odpowiedzi i nigdy nie widziałem pani Laury, nie komunikowałem się z nią, nie wiem dokładnie dokąd jechała ani gdzie była, a czego zawsze życzyłem jej dobrze, rozwiązała twój problem, bo jesteś partnerem” – powiedział przedstawiciel.

Tłumacz Huizhou Dominguez Zauważył, że przynajmniej dla niego Laura Bozzo jest damą, którą szanuje i podziwia, i miał dobre relacje w czasie zawodów”Tańczące gwiazdy dzisiaj”.

Problem Laura Pozzo Zaczęło się od tego, że rzekomo pozbył się majątku skonfiskowanego przez SAT, który zabezpieczył spłatę długu w wysokości 12 mln 760 tys. 071 pesos.

11 sierpnia sędzia ze stanu Meksyk związał ją z postępowaniem i skazał ją na nieformalne pozbawienie wolności, więc miała 48 godzin na dobrowolne stawienie się, jeśli tego nie zrobi, zostanie uznana za uciekinierkę, ale kierowca nie zastosował się do nakazu, nie złożył i nie oddał paszportu.

Chociaż Laura Pozzo złożyła apelację, Juan Miguel Ortiz Marmolego, główny sędzia Dziewiątego Sądu Okręgowego ds. Praw Konstytucyjnych i Procesów Federalnych, z siedzibą w stanie Meksyk, odmówił ostatecznego zawieszenia, dzięki czemu biuro prokuratora generalnego może ją zatrzymać w dowolnym momencie. Kierowca ma czerwony kod Interpolu, dlatego są wymagane w 195 krajach.

Przeczytaj także: Laura Pozzo zaginęła przed prawem, ale nie w telewizji

READ  Dona Coquita Abarca, żona Vicente Fernandeza, została wypisana ze szpitala