2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Opuścił Steam i wrócił za darmo, gra nie jest dla wrażliwych

Nie pozwól temu uciec, nie dość, że Epic Games Store daje nam gry, to jeszcze przez ograniczony czas możemy zdobyć nową grę zupełnie za darmo dzięki Steamowi. Promocje jak zawsze mają swój początek i koniec, dlatego radzimy nie tracić zbyt wiele czasu i jak najszybciej dodać tę grę do swojej biblioteki. Przypominamy, że w sklepie Epic Games Store tydzień po tygodniu możesz otrzymywać darmowe gry, teraz są one dostępne 3 darmowe gry Różne typy, możesz je zobaczyć tutaj.

Teraz na Steamie możemy pobrać kolejną grę Aby jak najlepiej rozpocząć tydzień. Aby to osiągnąć, jest to bardzo proste, wystarczy kliknąć link, który udostępniamy poniżej i dodać go do swojej biblioteki, a gdy to zrobisz, będzie twój na zawsze. Zalecamy śledzenie nas w sieciach społecznościowych lub codzienne wchodzenie na portal, aby nie przegapić żadnej promocji takiej jak ta lub inne, które udostępniamy. Ta gra została usunięta ze Steam na jakiś czas, ale teraz powróciła. Możemy go otrzymać zupełnie za darmo. Ostrzegamy, że nie jest to gra dla wszystkich odbiorców, jest dość szczera i bezpośrednia, a do tego jest dużo krwi i okrucieństwa.

Darmowa gra na Steamie

Dla tych stypendystów ostatnia klasa liceum może być ostatnim rokiem ich życia. Po przeniesieniu do przerażającej wersji ich rodzinnego miasta przez ukrytą grę karcianą, sześcioro kolegów z klasy wkrótce odkrywa, że ​​nie są sami i że aby uciec, będą musieli współpracować przeciwko wszelkiego rodzaju demonom czyhającym w cieniu.

Subskrybuj kanał YouTube GX