18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Oprócz Chivas, drugi klub, który już zamknął drzwi do Chofis López

Oprócz Chivas, drugi klub, który już zamknął drzwi do Chofis López

MX Liga

Faktem jest, że Lopez nie jest już uwzględniony w planach zarządu Rojiblanca i dlatego będą starali się znaleźć dla niego nowy klub.

© imago 7Kofi nie ma gwarantowanej przyszłości

Chivas de Guadalajara nie da Eduardo Lopezowi nowej szansy na powrót do serii losowych pasm To za jazdę, którą prowadzi Amaury Vergara i Ricardo Peláez, niewybaczalne, gdy próbowali przystosować go do zespołu Zanim jego kontrakt wygasł w 2022 roku, a jeden klub Liga MX zamknął już drzwi dla utalentowanego piłkarza.

To było w 2020 roku, kiedy Chavis na zawsze porzucił swój los W świętej trzodzie być częścią partii bez zgody kierownictwaOch, dlatego jest zawieszony w kampusie do 2021 r. Matias Almeida dał mu możliwość wznowienia kariery z trzęsieniami ziemi w San Jose w NBA, Gdzie nie spisywał się słabo, strzelając 12 bramek w swojej pierwszej karierze.

Ale wszystko wskazuje na to, że amerykański zespół nie kupi listu piłkarza I zostawią go wolnym w poszukiwaniu kontynuowania podróży w miejscu, które mu odpowiada. Dlatego Chivas wysłuchał ich ofert usług i chociaż istnieją dwie możliwości W meksykańskim futbolu drzwi są już zamknięte.

Necaxa powiedział jej to do Chuves Lopez

Według dziennikarza Jesusa Bernala, Rayos del Necaxa wyreżyserowany przez Jaime Lozano nie miał na celowniku Eduardo Lopeza, po wydaniach, które wskazywały Ponieważ był na krótkiej liście, więc będzie to kolejna drużyna, która może sprowadzić szybkiego gracza z powrotem do domu Cruz Azul, chociaż przy stoliku kierowcy Guadalajary nie ma nic oficjalnego.

głosować Czy Chofis López zasługuje na kolejną szansę w Chivas?

Czy Chofis López zasługuje na kolejną szansę w Chivas?

1569 osób już zagłosowało

Oświadczają, że mają już propozycje. W przypadku Chofisa jest on persona non grata w Chivas autorstwa Amaury Vergara i będą starali się z nim negocjować. Jedną z możliwości jest Cruz Azul i zapytałem moich kontaktów, a oni powiedzieli mi, że w Necaxa nie widzą możliwości przeniesienia tego do swojego zespołu, więc będziemy musieli zobaczyć, co się stanie.Zobaczmy, co osiągnie Chivas i jak może to wchłonąć w następnym turnieju.A Napisano w oświadczeniu.

READ  Tak wyglądała tabela po pokonaniu Tijuany w dniu 13

Podobała Ci się nasza notatka? Czy jesteś zachęcany? Podnieś głos i wyraź siebie! Teraz Flock Passion umożliwia interakcję z naszymi treściami. Przez Viaforę możesz powiedzieć nam, czego chcesz, przez Google, Facebook lub e-mail. Kompletne, zorganizowane doświadczenie, dopasowane do Twoich zainteresowań. Spróbuj!