24 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Operacja London Bridge: złożony protokół Anglii dotyczący śmierci królowej Elżbiety II

Gdy brytyjski premier zostanie poinformowany telefonicznie, że „London Bridge upadł”, będzie wiedział, że Królowa Izabela II Odszedł i „Operacja London Bridge”, który jest złożonym protokołem, którego szczegóły zostały ujawnione.

dzień d” – w dniu, w którym ogłoszono śmierć królowej – rozpocznie się seria telefonów i e-maili do zaniepokojonych urzędników i ministrów, których projekt został już napisany, ujawniając centrum polityczne.

„Drodzy koledzy, ze smutkiem piszę, aby poinformować was o odejściu Jej Królewskiej Mości” – napisze do ministrów sekretarz gabinetu (najwyższy urzędnik Wielkiej Brytanii).

Po przekazaniu do wysyłki wszystkie flagi Whitehall – Okręgu Parlamentarnego – muszą zostać opuszczone do połowy masztu w ciągu 10 minut, co Downing Street opisywało wówczas jako „niemożliwe” bez pomocy zewnętrznego wykonawcy, co mogłoby zdemaskować Premiera do „oburzenia publicznego”.”.

Polityk to potwierdza 95-letni król jest w „dobrym zdrowiu” i „nie ma nic do zasugerowania” Że plany te, do których miał teraz dostęp, zostały „przejrzane bez pośpiechu”.

Obywatele brytyjscy poznają wiadomości dzięki „urzędowemu zawiadomieniu” wydanym przez Dom Królewski. Premier będzie pierwszym członkiem rządu, który złoży oświadczenie, a reszta władzy wykonawczej nie będzie mogła do tego czasu wypowiedzieć się w tej sprawie.

Z drugiej strony, parlament brytyjski, a także Rady Samorządowe Szkocji, Walii i Irlandii Północnej przestaną być aktywne; Na szczeblu krajowym zostanie ogłoszona minuta ciszy, a MON wystrzeli rakiety z różnych miejsc.

ten Proces London Bridge obejmuje również ekskluzywny protokół sieci społecznościowych, z zakazem retweetów na oficjalnych kontach i treści, które nie są pilne. Lwy zostaną skąpane w rządowych aktach społecznych, a także na oficjalnej stronie internetowej rodziny królewskiej.

Dzień Zwycięstwa będzie bez wątpienia dniem gorączkowym dla premiera, ponieważ spotka się on z nowym królem Carlosem i weźmie udział w nabożeństwie żałobnym, które odbędzie się w katedrze San Pablo na cześć królowej, intymnej i „spontaniczna” ceremonia cięcia.

READ  Rihanna podbija Instagram, nosząc odsłaniającą bieliznę

Protokół rozważa różne alternatywy, w zależności od miejsca śmierci króla. Gdyby umarł w swojej rezydencji w Sandringham (wschodnia Anglia), jego trumna przyjechałaby pociągiem i zostałaby przyjęta przez premiera na St Pancras Station w Londynie.

Jeśli zrobiono to w Balmoral (Szkocja), to „Operacja Jednorożec” Którym, jeśli to możliwe, pojedziesz także pociągiem do Londynu. A jeśli nie, to „nadmiar badania”, który przetransportuje trumnę samolotem.

Książę Walii, pierwszy po tronie, przemówi do narodu o 18:00, a jego monarchia zostanie ogłoszona o 10:00 dzień po śmierci („D+1”). Ponadto w dniach poprzedzających pogrzeb będzie koncertował po całej Wielkiej Brytanii, zaczynając od Szkocji, a kończąc na Walii.

Drugiego dnia żałoby sarkofag królowej powróci do Pałacu Buckingham, I Piątego pomaszeruje w procesji do Pałacu Westminsterskiego. tam, Pozostanie do ósmego w podniesionym pudełku i będzie otwarty dla publiczności przez 23 godziny na dobę.

Dzień „D+10” – dzień państwowego pogrzebu – zostanie uznany za święto. Wydarzenie odbędzie się w Opactwie Westminsterskim i Król zostanie pochowany w Kaplicy Pamięci Króla Jerzego VI w zamku WindsorZ jej niedawno zmarłym mężem Książę Edynburga.

Z informacjami z EFE.

LLH