14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Opcje są ograniczone, aby nowe posiłki przybyły do ​​​​Ameryki

ESPN był w stanie dowiedzieć się, że opcje podpisania przez Amerykę w celu podpisania dopalacza są skomplikowane ze względu na odmowę poddania się operacji przez Renato Ibarra.

Meksyk – Odrzuć Renato Ibarra za Przeszła operację na lewym udzie, aby naprawić rozdarcie w mięśniu dwugłowym w pobliżu ścięgna mięśnia czworogłowego Nicola Benedetti Wciąż są w kampusie, wyjechali Ameryka W pozycji hakera szuka nowego gracza.

Po ponownym pojawieniu się i strzeleniu gola w meczu z Tijuaną, Ibarra poczuł dyskomfort w lewym udzie, a kiedy zdiagnozowano złamanie, personel medyczny klubu zaplanował operację na piątek, 27 sierpnia.

Piłkarz postanowił jednak nie poddawać się interwencji, aby nie stracić mistrzostwa i spróbować odzyskać siły z rehabilitacją.

Według konsultowanych źródeł decyzja zawodnika nie została w pełni przyjęta przez klub, ale została uszanowana, choć znacznie ogranicza to możliwość kontraktowania innego zawodnika.

Ameryka Na treningi wrócili we wtorek po wygraniu towarzyskiego klasyku w niedzielę, w sobotę będą gościć drużynę Mazatlan, z którą wygrali w poprzednich dwóch meczach.

READ  Powody, dla których Meksyk wygrał w debiucie Jaime Lozano