15 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

OnePlus 9 osiąga ostateczny wynik i może być Twój za jedyne 399 €

To jeden z potworów, o których dużo mówiliśmy, a jego cena znowu spada. OnePlus 9 nie działa przez ograniczony czas.

jeden z wysokiej klasy Tak tanio, że poleciliśmy jak najwięcej kąpieli, ale tylko przez ograniczony czas. The OnePlus 9 może być twoje Za jedyne 399 euroNiesamowita cena, nigdy wcześniej nie widziana. Wszystko, co musisz zrobić, to zastosować kupon 20PLAZA, aby uzyskać najlepszą cenę. Ponadto będziesz się cieszyć Szybka i bezpieczna wysyłka z Hiszpaniibez komplikacji.

Poleciliśmy to wiele razy i nadal będziemy to robić. OnePlus 9 oferuje bardzo szybkie i przyjemne wrażenia, to jeden z tych smartfonów, które robią różnicę. Jest wyposażony między innymi w wyświetlacz AMOLED 120 Hz, który jest jednym z najlepszych procesorów Qualcomm oraz baterię, która ładuje się z pełną prędkością. O co mogłeś prosić więcej?

OnePlus 9

Kup telefon OnePlus w najlepszej cenie

Ekran OnePlus 9

Niewiele telefonów komórkowych jest piękniejszych niż OnePlus 9.

OnePlus 9 ma tablet 6,55 cala AMOLED, rozdzielczość Full HD +, 120 Hz. Jest to ekran najwyższej klasy, zajmuje praktycznie cały przód, a jedyną przerwą jest mały otwór, w którym znajduje się przedni aparat. Jest pełen kolorów i płynności i będzie najlepszym miejscem do cieszenia się serialami, filmami i grami.

w jej łonie, Qualcomm Snapdragon 888To jeden z najmocniejszych chipów amerykańskiej firmy. To ten sam czarodziej, który obejmuje jego starszego brata, OnePlus 9 Pro. Możesz wydobyć z niego jak najwięcej przy najbardziej wymagających aplikacjach, Jest bestią zdolną do wszystkiego.

  • Qualcomm Snapdragon 888
  • 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej
  • Wyświetlacz AMOLED o przekątnej 6,55 cala Full HD + 120 Hz
  • 3 tylne kamery
  • Bateria 4500 mAh z szybkim ładowaniem 65 W
  • Suwak alertu, Bluetooth 5.0, Wi-Fi 6, NFC
READ  WhatsApp: Skąd wiesz, kiedy Twoje wiadomości zostały przeczytane lub odsłuchane, nawet jeśli ukrywają niebieski znacznik wyboru | wędrować | Aplikacje | Smartfony | komórkowy | technologia | nnda nnni | gra sportowa

Dzień, noc, w pomieszczeniach, na zewnątrz… to nie ma znaczenia. Dzięki potrójnemu tylnemu aparatowi OnePlus będziesz mógł robić dobre zdjęcia niemal w dowolnym miejscu. spotkać jednego Aparat główny 48MPa szeroki kąt Czujnik 50 megapikseli i 2 megapiksele dla czarny i biały. w dziurze w czole, 16-megapikselowy czujnik Na Twoje selfie, TikTok i wszystko, co przyjdzie Ci do głowy.

Moc 65 W tego OnePlusa pozwoli Ci naładować baterię z pełną prędkością. Potrzebujesz tylko kilku minut, aby przywrócić godziny energii i nigdy nie wyjdziesz z domu na 10%. jego zdolność do 4500 mAhSprawi, że przeżyjesz dzień bez większych kłopotów.

OnePlus 9

Niewiele więcej do powiedzenia, Masz szansę zdobyć całego potwora w niesamowitej cenie. Telefon komórkowy OnePlus ma wszystko, czego potrzebujesz i jest w stanie zapewnić zróżnicowane wrażenia. Będziesz więcej niż zadowolony, otrzymasz smartfon, który będzie Ci towarzyszył przez lata, aby być najlepszym towarzyszem.

Ten artykuł sugeruje obiektywny i niezależny Produkty i usługi, które mogą zainteresować czytelników. Kiedy użytkownik dokona zakupu za pośrednictwem określonych linków, które pojawiają się w tej wiadomości, Andro4all otrzymuje prowizję. Przystąp Do kanału ofert Andro4all Aby zobaczyć najlepsze oferty, zanim ktokolwiek inny.