2 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

OMODA i JAECOO zrywają z Chirey

Shery Przybywają do Meksyku w lipcu 2022 r., kiedy to dopiero zaczynają dwa modele (Tiggo 7 Pro i Tiggo 8 Pro Max), z upływem miesięcy dodano inne, takie jak Tiggo 4 Pro i Omoda 5.

Ten ostatni, ze względu na swoje właściwości, i główna forma Jednak od Chirey w tym tygodniu ogłoszono ten model będzie ewoluować do nowego Koncepcja markicoś podobnego do tego, co stało się z Seatem i Cuprą.

Oprócz konwersji OMODA na Inna marka niż ChireyOgłoszono również, że przybył do Meksyku Gekkokolejna firma motoryzacyjna, która koncentruje się na bardziej ryzykownych pojazdach.

Dwie nowe chińskie marki samochodowe zostaną oficjalnie wprowadzone na rynek meksykański w trakcie Rozdział pierwszy 2023, gdzie przedstawią biznesplany obu marek, rozwój sieci dystrybutorów, produkty na nasz rynek oraz kadrę zarządzającą prowadzącą działalność na terenie kraju. Z drugiej strony, Omoda i Gaiko Zostanie ogłoszony na całym świecie w przyszłym miesiącu.

Omoda 5

Pierwsza forma Umoda W Meksyku tak jest Omoda 5SUV o futurystycznym designie z wieloma rozwiązaniami technologicznymi, które według marki są inspirowane sztuką, awangardą, kolorem i kształtem.

Twój silnik jest 1,5 litra turbosprężarkiwraz z transmisją CVTktóry generuje 154 KM i 169 Nm momentu obrotowego. Omoda 5 Jest już sprzedawany w Meksyku w dwóch wersjach: Luksusowy i charakterystyczny.

Wewnątrz SUV ma podwójną cyfrową deskę rozdzielczą, w której jeden ekran to zestaw informacji, a drugi to centrum informacyjno-rozrywkowe. Wyświetlacz LCD 10,25 cala.

Dostępne jest również nastrojowe oświetlenie deski rozdzielczej, bezprzewodowe ładowanie oraz łączność z Android Auto i Apple CarPlay. Integruje również technologię Zdalne uruchamianie silnika który umożliwia uruchomienie silnika za pomocą inteligentnego kluczyka.

Omoda 5 Obejmuje również systemy wspomagania jazdy (adidasy) oraz technologie, które w pewnym stopniu nadają Pomoc w samodzielnej jeździe. Niektóre z nich to: adaptacyjny tempomat, asystent ruchu o dużym natężeniu ruchu, system hamowania awaryjnego, zintegrowany tempomat i inne.

READ  Soriana ma nocne wyprzedaże, a goście wolą spać

Cena i dostępność

SUV-y Jest już dostępny w Meksyku (obecnie także z Cherry) w cenie 514 900 peso poziom komfortu i 576 900 peso aby otrzymać premię.