3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Omar Trujillo zmarł w wieku 44 lat;  Co się z nim stało

Omar Trujillo zmarł w wieku 44 lat; Co się z nim stało

Meksyk /

The meksykański futbol W żałobie po tym zszedł Omara Trujillobyły piłkarz Monarcas Morelia i reprezentacji Meksyku, Zmarł w czwartek W wieku 44 lat z powodu zawału serca.

Moises Munozz którym Trujillo dzielił szatnię Monarcas, ujawnił nowinę Za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych potwierdził, że jest zasmucony odejściem przyjaciela.

„Właśnie dowiedziałem się, że mój były partner i wspaniały przyjaciel Omar Trujillo był kapitanem drużyny Monarcas Morelia i wybrał National Zmarł Dziś smutna wiadomość, spoczywaj w pokoju drogi Tico.”

Według informacji Quadratinu, Były obrońca miał zawał serca Podczas gdy grałem w piłkę Z przyjaciółmi w rodzinnym kraju Morelia.

Omar pojawił się po raz pierwszy latem ’98 z wymarłym Monarcha Morelia i razem Wygrał Zimowe Mistrzostwa 2000kiedy Luis Fernando Tena był ich kapitanem, pokonując Toluca w Wielkim Finale.

Jego przywództwo doprowadziło go do bycia Kapitan bureszyz którym grał przez 11 lat, zanim w 2009 roku przeniósł się do Atlasu.

aż do, Omar Trujillo przyszedł grać dla reprezentacji Meksyku. Mecz towarzyski reprezentacji Tricolor odbył się z Polską w 2005 roku i zakończył się jednobramkowym remisem.

Trujillo Pożegnał się z Fieldsem w 2012 roku z Torosem de Celayazespół, który grał w Extinct Promotion League.

Oprócz wspomnianych już zespołów, rodem z Morelia, Michoacan Grał dla Tygrysów w Apertura 2010, Chociaż rozegrał zaledwie pięć meczów.

READ  Czego potrzebuje Verstappen, aby zostać mistrzem w 2023 roku? Można by go ukoronować bez Grand Prix Kataru – Fox Sports