24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Omar Chaparro uznaje zwycięstwo Wendy Guevary, ale także broni kolegi z drużyny Gustavo Mongoyi

Omar Chaparro uznaje zwycięstwo Wendy Guevary, ale także broni kolegi z drużyny Gustavo Mongoyi

Aktor i komik Omara Chaparro On, jak wielu Meksykanów, świętował zwycięstwo Wendy Guevara W „La Casa de los Famosos México” i potwierdził, że uważa go za zwycięzcę, odrzucając kontrowersje, które wybuchły na portalach społecznościowych, o żart, który powiedział komik Gustavo Mongoya Odnośnie zwycięstwa altruisty, którego uznano za homofoba.

„Jestem przede wszystkim za włączeniem, szacunkiem i empatią, ale także zmniejszeniem ciężaru, to naprawdę męczące, próbować kontrolować to, co mówią i co o mnie myślą, ponieważ mnie nie akceptują i nie znają ponieważ chcę być rozpoznany, to przegrana bitwa i mamy dużo pracy do wykonania własnym głosem. Dlatego musimy zacząć od twojej miłości i uznania, a potem ktoś cię rozpozna ”- brzmiała wiadomość, którą Chaparro wysłane do tych, których uraził dowcip jego kolegi.

Chaparro wyjaśnił, że to kontrowersje, jakie mógł wywołać żart, skłoniły go do wycofania się na jakiś czas z komedii, ponieważ zdał sobie sprawę, że nie tylko zmienił się jako artysta, ale także, że komedia zamieniła się w pole minowe.

Przeczytaj także: Aktor David Ostrowsky zmarł w wieku 66 lat

„Ludzie się zmienili, zmienił się sposób rozśmieszania ludzi, ale przede wszystkim wiele osób martwiło się, że ją rozpoznają, zaakceptują taką, jaka jest, a potem jej skóra stała się bardzo cienka i bardzo wrażliwa, i wszyscy byli urażeni i też się bałem, dopóki nie odkryłem siebie z New i powiedziałem: „Cholera… jego matka, skończymy komedię, dopóki będziemy widzieć, kogo obrażamy, a kogo nie, to jest bezpośrednia droga do grobu dla komedii, jeśli będziemy tak dalej postępować” – wyjaśnił.

Dlatego potwierdził, że jego nowy program to „I am Omar Chabaro”. Nie nadaje się dla publiczności, która jest wrażliwa na szczerą mowę lub tzw. generację kryształów, ponieważ ostrzega, że ​​będzie w niej wypowiadać się na różne tematy bez żadnego filtrowania czy cenzury.

READ  Gustavo Adolfo Infante ma już swój tor, a ten „wróg” Galilei Montejo udostępnia oficjalne wideo

„Ponieważ w tym programie chodzi o mówienie od serca i mówienie tego, co czuję, a jeśli ktoś się zdenerwuje, bardzo mi przykro; program nie jest dla zamkniętych umysłów, ale jeśli chcą iść, jestem szczęśliwszy z ich trip, więc miejmy nadzieję, że ludzie nie poczują się urażeni, a jeśli tak, to nie mój problem”.

Gwiazda takich filmów jak „Don’t Stain Frida” (2016) i „Como caído del cielo” (2019) powiedział mediom, że ten serial to „drogi dawno temu” sen, w którym chciał podsumować wszystkie rzeczy, które ich pasjonują, takie jak muzyka, aktorstwo i komedia.Aby zrealizować i urzeczywistnić wszystkie pomysły, które były w jego głowie, musiał pracować przez pięć lat, co również skłoniło go do ponownego odkrycia siebie.

Przeczytaj także: David Ostrosky, par excellence czarny charakter z telenoweli

„W tym czasie osiągnąłem niesamowitą dojrzałość, w której czuję się bardziej wolny, pełny, ale przede wszystkim okazuję się bardziej bezbronny… Bez obawy, że się mylę, mogę powiedzieć, że jest to najlepsza oferta w moim życiu i że Mogę ci dać, jest to oferta, która ma wiele. Jest zaskakująca, niezwykła, ma dużo śmiechu, ale jednocześnie jest to musical, eksperyment, jest zrobiony z duszy” – powiedział o programie Omar Chaparro on przedstawi. 30 sierpnia w Teatro Metropolitan.

Aby osiągnąć coś niezwykłego, Chaparro otoczył się utalentowanymi twórcami, takimi jak bracia Gabriel i Rodolfo Riva Palacio-Allatristi, twórcy „Huivocartonu”, którzy oprócz nauki śpiewu u nauczyciela opery pomogli mu nadać spójność na pokaz. Co, jak twierdził, miażdży całą jego próżność, ponieważ zmusza go do ciężkiej i bardzo zdyscyplinowanej pracy, iz tego powodu posunął się jak nigdy dotąd w tej dziedzinie.

Powiedział też, że wszyscy jego bohaterowie komiksowi będą w jakiś sposób na scenie z nim i na siedzeniach, wspaniali przyjaciele, jak Rafa Valderrama, Adrian Uribe i Adal Ramones; Chwile, które zostaną uwiecznione na nagraniu programu i filmu dokumentalnego, gdzie jego zwolennicy będą wiedzieć wszystko, co kryje się za „I am Omar Chaparro!” , który wkrótce zagości na jednej z platform streamingowych.

Zapisz się tutaj Aby otrzymywać nasze biuletyny z codziennymi wiadomościami, opiniami i wieloma innymi opcjami bezpośrednio na swój adres e-mail.

mleko

READ  Ile odcinków The Walking Dead z Rickiem i Michonne? Daty premiery i gdzie można je zobaczyć