22 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Omar „Business” Chavez pokonał Michie „Matador” Muñoz przez kontrowersyjny i brutalny nokaut

Omar „Business” Chavez pokonał Michie „Matador” Muñoz przez kontrowersyjny i brutalny nokaut

Omara Chaveza Triumfalny powrót na ring nastąpił brutalnym i kontrowersyjnym nokautem Michelle Muñozw bitwie gwiazd Pudełko na telewizor Odbyło się ono w piątek o godz Ratusz w TijuanieKalifornia Dolna.

„Biznesmen” Chavez potrzebował zaledwie dwóch rund, aby zakończyć walkę, mimo że nie był aktywnym bokserem. Ostateczny cios nastąpił w sposób dramatyczny i kontrowersyjny, gdyż był to moment, w którym obaj wojownicy „uścisnęli się”.

Po klinczu, w którym „Matador” rzucił ochraniacz na zęby i w tym momencie, gdy przeciwnik był zaskoczony i rozproszony, „The Other Little One” uderzył krótkim hakiem w twarz Muñoza, który upadł znokautowany na płótno. Odzyskanie przytomności zajęło Muñozowi trochę czasu, ale na szczęście był w stanie wstać i usłyszeć orzeczenie na korzyść Omara.

„Czułem się bardzo silny i ciężko trenuję, aby dalej iść, bo chcę zostać mistrzem świata. Jesteśmy gotowi i nie boję się nikogo” – powiedział najmłodszy syn Julio Cesara Chavezaktóry zadebiutował jako promotor w programie „La Leyenda Continúa”.

Może cię zainteresować także: Walka Mike’a Tysona z Jackiem Paulem została przełożona ze względu na problemy zdrowotne byłego mistrza świata

READ  Trener Almerii wybucha przeciwko reprezentacji Meksyku: klub płaci Cesarowi Montesowi