2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Olivia Collins najlepszą babcią

Olivia Collins Ma słabość, która kontroluje jego życie: jego mała wnuczka Jade, która ma około dwóch lat, ale, jak mówi, już rządzi i kontroluje jego dom. Aktorka ma wielką pasję do macierzyństwa, ale teraz, gdy jest babcią, ukończyła go w wyjątkowy sposób, do tego stopnia, że ​​przyznaje, że przeniosła już cały swój pokój, a raczej się go pozbyła, aby dziewczynka mogła spokojnie bawić się. Dlatego niejeden uważa ją za najlepszą babcię w showbiznesie.

Noel Shagres jedzie wszędzie… ale z rodziną?

Jest sława, trasy koncertowe, programy telewizyjne i godziny nagrań, ale to wszystko ustępuje tylko Noelowi Shagresowi. Wokalista Sin Bandera podkreśla, że ​​najważniejsze są jego dzieci, dlatego nie myśli o projektach, które odciągną go od nich na długo. „Nie mogę wytrzymać pięciu dni bez dzieci” – mówi. Bez względu na to, gdzie jest zaproszony, mówi, że jedzie z rodziną, woli być z nimi. „Priorytet jest dla nich, wszystko inne może się zdarzyć” – powiedział.

noel_schajris.jpg

Meksyk w 25. sezonie „Gry kałamarnic”

Po potwierdzeniu drugiego sezonu „The Squid Game” wielu Meksykanów zaczęło żartować z wiadomościami więcej niż entuzjastycznie.
W sieciach społecznościowych obraz mema porównywanego do koreańskiego serialu rozprzestrzenił się szeroko: są oni również bezrobotni, głęboko zadłużeni i walczą o przetrwanie każdego dnia. „W Meksyku idziemy do 25 sezonu” – głosi wiadomość, która została udostępniona setki razy w tym tygodniu.

Kałamarnica.  jpg

Przeczytaj także: Pepillo Origel protestuje, ponieważ Televisa go zignorowała

READ  Carmen Campozano atakuje użytkownika Twittera, który śmieje się z jej nosa: „Babuso”