28 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

olbrzymy kontra Dodgers – Raport z gry – 12 października 2021 r.

Los Angeles (AFP) – Los Angeles Dodgers, po raz drugi w ciągu niespełna tygodnia, zagrożony wyeliminowaniem, utrzymali tę samą spokojną strategię.

We wtorek 52 935 jego fanów poszło świętować zwycięstwo 7-2 nad San Francisco Giants, co doprowadziło do decydującego piątego meczu w serii National League.

Wyśmiewane zwierzaki wznowione i prowadzone w trzech biegach, Will Smith Zrobił kolejny home run, a obrońcy Mistrzostw Świata Dodgers utrzymali jego sezon przy życiu. W ubiegłą środę pokonali St. Louis Cardinals w dzikiej grze karcianej National League.

„Wszyscy byli spokojni i zrelaksowani w jakiś sposób i chcieli grać” – powiedziała Bates. „To nie tak, że nagle zaczniemy uderzać mocniej, rzucać dalej lub szybciej, czy cokolwiek innego. To ta sama gra, w którą graliśmy. To tylko kwestia wygranej lub powrotu do domu”.

Giants, którzy mają 107 zwycięstw, będą gościć Dodgersów w czwartek ze 106 zwycięstwami. Zwycięzca zmierzy się z Atlanta Braves w National League Championship Series. Braves porzucili Milwaukee Brewers wcześniej we wtorek.

„Znają nas, a my znamy ich bardzo dobrze” – powiedział Smith. “To będzie zależeć od tego, kto tego chce.”

San Francisco zdobyło tytuł NL West jednym meczem nad Dodgersami, w historycznym konkursie, który trwał do ostatniego dnia sezonu regularnego. Teraz obaj rywale zdecydują się wygrać w jednym meczu.

„To jest to, czego chce baseball”, powiedział menedżer Dodgers, Dave Roberts. „Będziemy jedynym przedstawieniem w mieście. Jeśli brakuje ci tchu lub kochasz sport, lepiej oglądaj Dodgers-Giants”.

W trzecim meczu Dodgersi mieli tylko pięć trafień i przegrali 1:0, drugie zamknięcie, co postawiło ich na skraju eliminacji. Do wtorku mieli już pięć trafień w drugiej połowie, a ostatecznie dodali 12 trafień, aby wesprzeć krótki, ale skuteczny występ Buehlera, po trzech dniach nieobecności.

READ  #Wideo potępiające nadużycia policji wobec fana Tigres w San Nicolas

Po tym, jak Dodgers wygrali 9-2 w meczu 2, Buehler udał się do Robertsa i powiedział, że po raz pierwszy w swojej karierze chce otworzyć grę 4 po krótkiej przerwie. Praworęczny pozwolił na jedną rundę i trzy uderzenia w 4 1/3 inningów. Uderz cztery i przejdź dwa na 71 rzutów.

„Właściwie czuję się świetnie” – powiedział Buehler. „Może to była moja najlepsza druga połowa roku. Zobaczymy, jak będę się czuł jutro, ale dziś wieczorem czuję się świetnie”.

Po zaakceptowaniu jednego z Evan Longoria Aby otworzyć pierścień i przekazać szczyptę? Stephen DuggarBuehler wyszedł do owacji na stojąco od 52 935 fanów na niebiesko.

Dodgers wycofał początek Giants, Anthony Disclavani, w ust. DeSclafani odniósł stratę, pozwalając na dwa przejazdy i pięć trafień. Wykreślił dwa.

Dla wenezuelskich gigantów Wilmer Flores od 1-0. Kolumbijska Donovana Solano od 2-0.

Spryciarze, Dominikana Albert Pujols od 1-0.